Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

naciągane na droższą ofertę neostrady


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

naciągane na droższą ofertę neostrady

Podejrzewam, że dzwoniono do Ciebie z firmy która współpracuje z Orange, więc wtedy na BOK nie widać zamówień. Kurier jest wtedy wysyłany nieco inaczej. Ofert na neotradę +neofon obecnie nie ma na www, ale w ofercie orange są cały czas. Promowane oferty są na samą neo, funpacka lub neo+tv.

Nie znam wszystkich ofert, ale superpromocja nigdy nie była na neo+rozmowy. Inne oferty były na taki pakiet.

 

Poza tym jeśli decydujesz się na zamówienie telefoniczne z podpisaniem aneksu kurierem to rozmowa telefoniczna nie jest wiążąca. Dopiero w trybie bezaneksowym ustalenia z rozmowy są wiążące.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

naciągane na droższą ofertę neostrady

Ale co mnie, jako klienta, obchodzi skąd dzwonią? Jeśli w imieniu Orange składają jakieś zobowiązania to niech Orange się z nich wywiązuje. A jeśli coś się konsultantce pokręciło i system odrzucił takie zlecenie to poważna firma powinna mnie chyba przynajmniej poinformować.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

naciągane na droższą ofertę neostrady

A dostałeś już odpowiedź pisemną? tam powinno być uzasadnienie czemu reklamacja została rozpatrzona negatywnie.

Anonim

Nie dotyczy

naciągane na droższą ofertę neostrady

Naciągacze lubią starsze osoby, żeby im kitek wciskać przerabiałem taką sytuacje osobiście.

Jak zemną naciągaczka rozmawiała to na nic naciągnąć nie mogła, ale nie zawsze jestem w domu i na taki moment naciągacze trafili w skrócie powiem, że zdążyłem pogonić kuriera z "cudowną" umową i musiałem podzwonić do Orange, żeby do mnie więcej nie dzwonili.

Po tej interwenci jest spokój.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

naciągane na droższą ofertę neostrady

Pierwsze reklamacja została rozwiązana po jednym nieodebranym przeze mnie połączeniu telefonicznym. Drugą złożyłem z prośbą o uzasadnienie odrzucenia pierwszej i czekam na odpowiedź.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

naciągane na droższą ofertę neostrady

odrzucenie połączenia to nie jest odpowiedź na reklamację, zawsze musisz dostać pismo mailem lub listem poleconym przy negatywnej odpowiedzi (jeśli do Ciebie nie dociera może masz nieaktualne dane adresowe)
Anonim

Nie dotyczy

naciągane na droższą ofertę neostrady


jaryn napisał(-a):

Naciągacze lubią starsze osoby, żeby im kitek wciskać przerabiałem taką sytuacje osobiście.

Jak zemną naciągaczka rozmawiała to na nic naciągnąć nie mogła, ale nie zawsze jestem w domu i na taki moment naciągacze trafili w skrócie powiem, że zdążyłem pogonić kuriera z "cudowną" umową i musiałem podzwonić do Orange, żeby do mnie więcej nie dzwonili.

Po tej interwenci jest spokój.


Teraz dzwonią z Orange Love z numeru +48326043437 dziś mnie to próbowali wciskać, a tyle czasu był spokój.

Anonim

Nie dotyczy

naciągane na droższą ofertę neostrady


GłuchyNeofon napisał(-a):

Pierwsze reklamacja została rozwiązana po jednym nieodebranym przeze mnie połączeniu telefonicznym. Drugą złożyłem z prośbą o uzasadnienie odrzucenia pierwszej i czekam na odpowiedź.


Mogą jeszcze odpowiedzieć wogóle nie na temat co było reklamowane kiedyś to opisywałem, także nic nie powinno dziwić.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

naciągane na droższą ofertę neostrady

No i dostałem odpowiedź poleconym, że konslultant mógł się pomylić, że nie ma takiej oferty i nie ma zlecenia na moim koncie z taką datą.  Ale zachęcają do przedłużenia umowy 😆