Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

internet


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

internet

Router działa jak należy wszystkie diody się świecą lecz na komputerze nie ma Internetu jaki również poprzez WiFi

9 ODPOW. 9

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

internet

@kacper_ restartowałeś router i/lub przywracałeś do ustawień fabrycznych?

 

Sprawdzałeś na innych urządzeniach połączonych do routera, czy tylko na komputerze występuje problem braku internetu?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

internet

Router restartowałem oraz przywracałem do ustawień fabrycznych również na laptopie Internetu nie ma zapomniałem dodać że jest ikonka która mówi mi że internet jest połaczony 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

internet

@kacper_ wszystkie kontrolki na routerze świecą się na kolor zielony? Czy występuje np. miganie synchronizacji linii lub świeci się na czerwono?

 

edit:

Zrób jeszcze test, jak odłączysz przewód telefoniczny do routera, to kontrolka zmieni kolor na czerwony lub będzie migała na czerwono?

 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

internet

Tak jak wspominałem router działa bez zarzutów wszystkie diody są zielone żadna nie miga. Wcześniej bylem w podobnej sytuacji lecz to była wina serwerów orange ponieważ całkiem je wywaliło i teraz nie mogę nic po prostu zrobić próbowałem się dostać poprzez ip na stronę tp linku lecz nie mam jak ponieważ niby internet jest lecz go nie ma i nie mam dostepu do tej strony( w skrocie nic sie nie laduje.)


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

internet

@kacper_ an to wygląda, ze skończył się Tobie router. Rozumiem, że nie jest to router Orange, tylko Twój prywatny? I nie możesz się dostać na stronę konfiguracyjną routera?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

internet

W tym problem że jest to właśnie router orange który który ma już swoje lata i prawdopodobnie to może być też przyczyną lecz wolałbym dmuchac na zimne i poszukac jakichkolwiek innych rozwiazan tego problemu dlatego jestem tutaj. Tak jak mówisz może być to właśnie wina routera nie nie mogę się dostać na stronę konfiguracji no tak jak próbowałem lecz nie pozwala mi wejść na tą stronę ponieważ jest ta ikona z połączonym

internetem

 

 

edit:

Odłączyłem Kabel telefoniczny lecz diody z internetem i ADSL bodajże totalnie umarły mianowicie nie świecą się w ogóle


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

internet

@kacper_ skoro router Orange, to trzeba zrobić zgłoszenie i wymienić. Widać, że reaguje, ale powinna się świecić lub migać dioda na czerwono, a nie wszystko zgasło.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

internet

No cóż nic się nie poradzi w takim razie dzięki za pomoc


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

internet

@kacper_ trzeba zadzwonić na infolinię i sprawdzić, czy problem jest na centrali. Poproś niech zresetują linię i czy widzą zalogowany router do sieci.

Wygląda mi, że pewnie trzeba router wymienić. Dla mnie dziwnie się zachowuje.