Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

internet

Anonim

Nie dotyczy

internet

Margines jest dość spory. Nie da się tego jednoznacznie ocenić bez znajomości fizycznej odległości od centrali, aczkolwiek moim zdaniem dodatkowe 5-6 Mbps jesteś w stanie na tej linii uzyskać. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

internet

@gajor87 synchronizacja linii 12 Mbit/s, brak błędów. Stabilna linia internetowa.

 

Można spróbować, ale trudniej odkręcić, jak już się weźmie większą prędkość. Przy prędkości do 20 Mbit/s może działać niestabilnie. Może być więcej błędów i internet może działać wolniej niż obecnie.

 

Jak nie zaryzykujesz, nie będzie na 100% wiadomo.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 27
  • 43
  • 0

internet

a co wy sadzicie brac te 20 mega?? mi juz nie chodzi by było te 20 ale chociaż 14 zawsze lepsze niz 10. powiem tak do centralki babka mowiła ze mam 1,4km ale mi sie wydaje bo wiem gdzie kładli kabel ze bedzie tak 1.9km moze mniej. wziołbym te 20 bo pani na czacie sama sprawdzała parametry i mowi ze 20 poleci smiało. chociaz wczoraj inna pani mowiła ze tylko 10 ale fakt był inny temat czatowy wybrany


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

internet

@gajor87 jeżeli technik jest wstanie skrócić pętlę, to warto ryzykować. Dobrze, ja by się udało trafić na konkretnego technika, który zechce pomóc i wykonać odpowiednie podłączenia.

Anonim

Nie dotyczy

internet

Ja też bym zaryzykował - zawsze można wrócić do 10M, a osobiście uważam że będziesz miał 15-16 na spokojnie bez żadnych problemów 😉 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

internet

Poczekaj, z tego co wiem Orange w kwietniu ma podnosić automatycznie prędkości z 10 do 20 mb/s klientom gdzie taka prędkość będzie dostępna.

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

internet

@ketrasaArtur  Przepraszam, że wtrącę, się raczej nie przerobią miedzianego internetu, bo nie inwestują już w taką technologię. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

internet

@Citi2017 zawsze należy się wtrącać. Ja mogę się mylić.

To, że Orange nie inwestuje w miedź, to nie znaczy, że nie może podnieść prędkości na istniejącym łączu.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

internet

@ketrasaArtur  Zgadam się, ale kosztem Stabilności wiem, bo sam to przechodziłem, zanim u mnie pojawił się światłowód.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 27
  • 43
  • 0

internet

a powiedz od miedzi jak długo zaś czekałeś na światełko??