Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

goFiber i rozliczenie roczne.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 4
  • 0

goFiber i rozliczenie roczne.

Witam

Czy ktoś wie, czy bedzie wysyłany PIT za te polecenia czy nie? Z regulaminu wynika chyba, że tak. Wysłałem zapytanie do Orange i 2 tygodnie cisza. Chyba sami nie wiedzą.

Pozdrawiam

Dawid

9 ODPOW. 9

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

goFiber i rozliczenie roczne.

Wystarczy zapytać raz 🙂

https://nasz.orange.pl/t5/%C5%9Awiat%C5%82ow%C3%B3d-i-Neostrada/goFiber/m-p/16044#U20795

 

Poczekaj cierpliwie, może ktoś znający się w temacie Ci odpiszę. Zwróć uwagę, że jest weekend 🙂


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 4
  • 0

goFiber i rozliczenie roczne.

Piotrze, po przejściach z aplikacją i szybkością ekspertów od aplikacji mam wątpliwości czy warto tłumaczyć to weekendem. Będę miło zaskoczony jeśli odpowiedź pojawi się w lutym.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

goFiber i rozliczenie roczne.

Zgodnie z regulaminem stanowi to dla Ciebie przychód, więc powinni o ile nie składałeś jakieś deklaracji niestandardowej. Pity wystawioną są do końca lutego. Na początku kwietnia na portalu MF zwykle możesz też podejrzeć swoje pity ze wszystkich zgłoszonych do US źródeł przychodów (bez czekania na Orange Retail).
Jeśli Ci się spieszy, później można złożyć korektę.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 4
  • 0

goFiber i rozliczenie roczne.

Witam
Dla zainteresowanych, otrzymalem wczoraj dwie odpowiedzi:
1. Uprzejmie prosimy o cierpliwość, ponieważ szczegóły w tej sprawie nie zostały jeszcze ustalone. Gdy tylko otrzymamy rzetelną informację, przekażemy ją Panu.
2. Sprawdziliśmy, PIT-y zazwyczaj wystawiane są do końca lutego, prześlemy go drogą elektroniczną chyba, że składał Pan deklarację niestandardową.
Jak na moje troche sie wykluczaja. Pierwsza od specjalisty, druga doradcy.
Poczekam do końca lutego, może PIT przyjdzie.
Swoja droga dziwne, ze taka duza korpo, ma problemy, zeby ich dzial prawny zajal stanowisko w sprawie.
Pozdrawiam
Dawid

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

goFiber i rozliczenie roczne.

W kwestii formalnej małe uściślenie. Przepisy (podatkowe) nie są jasne, czy do końca lutego masz otrzymać PIT. On ma być tylko wystawiony i przesłany do US. Może się też zdarzyć, że będzie na początku marca.

Na pewno w kwietniu ma portalu MF będzie można to sprawdzić.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 4
  • 0

goFiber i rozliczenie roczne.

Witam

Cóź, dla potomnych, sugeruję przymyśleć korzystanie z gofiber.

Po pierwsze, problem był z wypłatą. Po kilkukrotnych interwencjach zrobiono to zdalnie, w aplikacji wypłać było po prostu nieaktywne. Wcześniej oczywiście zapomniano naliczyć kwotę za polecenie.

Teraz, jak widąć po powyższym, Orange sam nie wie czy PIT będzie czy nie. Mamy więc kolejny problem.

Nasuwa się pytanie kto za to odpowiada i czy warto?

Pozdrawiam

Dawid


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

goFiber i rozliczenie roczne.

A Ty jak kontaktujesz się z obsługą programu? na ogólny BOK czy na dedykowaną skrzynkę gofiber@orangeretail.pl ?

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 4
  • 0

goFiber i rozliczenie roczne.

Piotrze dedykowany email na stronie to szybciejniz@orangeretail.pl. Poza tym z aplikacji, nie wiem na jaki adres idzie ale zwrotnie dostałem info z pm@orangeretail.pl. Z pm@orangeretail.pl klasycznie nic.

 

szybciejniz@orangeretail.pl dostałem info j.w.:

Dzień dobry,

Uprzejmie prosimy o cierpliwość, ponieważ szczegóły w tej sprawie nie zostały jeszcze ustalone. Gdy tylko otrzymamy rzetelną informację, przekażemy ją Panu.

Pozdrawiam serdecznie

 

Pewnie się czepiam ale wg. mnie nieco śmieszne jest wyjaśniać sprawę w lutym. Można było to zrobić wcześniej.

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

goFiber i rozliczenie roczne.

W sklepie Google Play jest ten co podałem. Ale masz już info, więc chyba trzeba czekać.