Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

e-bezpieczeństwo

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

e-bezpieczeństwo

Witam mam pytanie bo widziałem na stronie orange że mają usługę e-bezpieczeństwo do zakupu po niskiej cenie, w jednym z pakietów piszę że jest ochroną firewall i moje pytanie jest teraz takie czy jęzeli to wykupię to internet zostanie uzbrojony w ochornę firwall czy tylko komputer, i czy ataki (DoS) będą wtedy mniej podatne po aktualnym adresie IP.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

e-bezpieczeństwo

Jeśli masz stałe IP, to ataki nie ucichną, jak masz dynamicznie przyznawane, włącz/wyłącz zasilanie i IP się zmieni, ataki dos ustaną, najlepiej zmienić komunikator, korzystać z VPN tego płatnego, w przeglądarce jest za darmo.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7
Anonim

Nie dotyczy

e-bezpieczeństwo

Usługa e-bezpieczeństwo w Orange to zabezpieczenie komputera, ataki DoS ukierunkowane są na modem czy router, IP tą usługą od Orange nie zabezpieczysz, ataki DoS w większości wypadków dotykają graczy czy użytkowników komunikatorów internetowych, jak nie grasz to pakiet Plus polecam.

Pakiet Standardowy:                                                         Pakiet Plus:

Gwarantuje skuteczną ochronę przed wirusami, spamem i oszustami komputerowymi. Twój komputer jest niewidoczny dla hakerów, dlatego włamanie do niego jest znacznie utrudnioneZabezpieczy Twój komputer firewallem, dodatkowo zapewni ochronę komunikatorów, ochroni posiadane dane oraz udostępnia funkcjonalność nadzoru rodzicielskiego

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

e-bezpieczeństwo

tzn korzystam z komunikatora głosowego TeamSpeak3 oraz discord i właśnie dlatego otrzymuję te ataki

Anonim

Nie dotyczy

e-bezpieczeństwo


@KamilWnapisał(-a)

tzn korzystam z komunikatora głosowego TeamSpeak3 oraz discord i właśnie dlatego otrzymuję te ataki


To wypada zmienić komunikator TS3 udostępnia adresy IP, dlatego są ataki Dos, nie pozbędziesz się tego.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

e-bezpieczeństwo

no tak rozumiem, ale IP już wyciekło i tak czy tak ataki będą się pojawiać, byłem klientem w plusie jakiś czas temu miałem taki ataki zadzowniłem na infolinię opisałem sprawę i odrazu dali mi dodatkową ochronę po blokowali porty oraz zaczeli je filtrować przez wiekszą ilość serwerów i ataki ustały nikt nie mógł mnie pozbawić internetu, a jak dzowniłem do orange przekerowali mnie na dział techniczny i miły pan powiedział że ochrona e-bezpieczeństwo zabezpieczy mi internet i ataki ustaną jednak jest to mało prawdopodobne przez jakiś program anty virusowy + do tego ty pieszesz że to nic nie pomoże.

Anonim

Nie dotyczy

e-bezpieczeństwo

Jeśli masz stałe IP, to ataki nie ucichną, jak masz dynamicznie przyznawane, włącz/wyłącz zasilanie i IP się zmieni, ataki dos ustaną, najlepiej zmienić komunikator, korzystać z VPN tego płatnego, w przeglądarce jest za darmo.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

e-bezpieczeństwo

okej wsm to wszystko co chciałem wiedzieć dzięki za pomoc.

Anonim

Nie dotyczy

e-bezpieczeństwo

Cieszę się że mogłem Pomóc @KamilW 😉

W razie jakiś pytań, pisz śmiało na Forum 😉