Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zwrot ONT Huawei po zakończeniu umowy


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Zwrot ONT Huawei po zakończeniu umowy

@Kierus57  Ten kabel to paczkord który jest podpięty między gniazdem A ONT. Odpinasz to tak jak np w routerze. Zero filozofi

 

@Piotrekk85  zostawiasz gniazdo resztę np ONT z routetem możesz spokojnie rozmontowac i wio do salonu.

 

Ps. Zostawia się gniazdo. Resztę się oddaje w przypadku ORANGE. No chyba ze ktoś podpial swój router


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zwrot ONT Huawei po zakończeniu umowy

Radzę to szczególnie robić tam, gdzie Orange ma internet jako BSA na Netii - przyjdzie fakturka na kilka stów 🙂

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zwrot ONT Huawei po zakończeniu umowy

Nie chodzi mi, że to trudne. Ale zasada ogólna jest taka, że zwracasz do Orange sprzęty na ewidencji w Orange. Jeśli sprzęt został przyniesiony przez partnerów technicznych innej firmy, to Orange go nie ma u siebie w ewidencji.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Zwrot ONT Huawei po zakończeniu umowy

@PARANOJA  wie co, masz rację. Jak mi montowali światłowód to nawet nie zauważyłem, że mam gniazdo, z gniazda idzie patchcord SC-APC do ONT. Ale ten patchcord jest dołączony do pudełka i wyposażenia Funboxa 3.0, a nie ONT.

Tym bardziej,że zdałem Funboxa 2 i  był kompletny. A do pudełka z  ONT nie wejdzie, bo nie może być zaginany ( toć to światlowód). Ale ok, zabiorę ten patchcord ze sobą przy oddawaniu w salonie ONT.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Zwrot ONT Huawei po zakończeniu umowy

@Kierus57  Weź ten pachcord w rękę i nie będzie problemu 😉 Generalnie nie jest on w komplecie z ONT, a najprawdopodobniej jest to materiał instalacyjny należący do Partnera Technicznego 🙂


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Zwrot ONT Huawei po zakończeniu umowy

@Kierus57  bo do funboxa 2 nie jest dodawany paczkord w zestawie. Do funboxa 3 chyba też nie. Po prostu przy instalacji (czy to z zewnętrznym czy wewnętrznym ONT) monter go zostawia gdzie zaznacza to na protokole odbióru. Oddajesz wszystko co za gniazdem  😉😉😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Zwrot ONT Huawei po zakończeniu umowy

@PARANOJA  wczoraj dostałem nowego Funboxa 3 i w środku był patchcord. To samo było w Funbox2. Stary zostawiłem w gniazdku, nowy oddałem ze starym ONT dzisiaj w salonie Orange.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Zwrot ONT Huawei po zakończeniu umowy

@Kierus57  w sumie to logiczne ze jest w zestawie z FB3 bo to jedyny router dedykowany do ftth 😉


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 36
  • 0

Zwrot ONT Huawei po zakończeniu umowy

Na zwrot sprzętu jest 14 dni po zakonczonej umowie 😉


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 36
  • 0

Zwrot ONT Huawei po zakończeniu umowy

W zestaw ONT wchodzi tylko zasilacz i nic wiecej. Jesli ktos w salonie wymagal od Ciebie kabla optycznego to popros go o weryfikacje co jaki sprzet zawiera, ewentualnie zmien salon.