Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zwrot ONT Huawei po zakończeniu umowy


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Zwrot ONT Huawei po zakończeniu umowy

Witam, mam pytanie co powinno wchodzić w skład ONT przy zwrocie po zakończeniu umowy? Niestety brak tej informacji lub nie mogę jej znaleźć na stronach Orange PL.

23 ODPOW. 23

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Zwrot ONT Huawei po zakończeniu umowy

W pudełku ONT za wiele elementów nie ma, bo tylko samo urządzenie oraz zasilacz, więc nic więcej oddawać nie musisz.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Zwrot ONT Huawei po zakończeniu umowy

Najlepiej oddać wszystko to, co otrzymane było przy zawieraniu umowy. Na oddanie jest 30 dni po zakończeniu umowy. Jak coś będzie brakowało, to w salonie poinformują o tym (zakładam, że zwrot nastąpi w salonie).

Można dowiedzieć się jeszcze w BOK: https://www.orange.pl/view/kontakt


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Zwrot ONT Huawei po zakończeniu umowy

No widzisz @zbignieww  pani w salonie zażądała jeszcze kabla optycznego.Do ONT . Nie wie jak wygłąda i po co taki kabel w ONT.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Zwrot ONT Huawei po zakończeniu umowy

Żeby zwrócić kabel optyczny musiałbyś go wyrywać ze ściany, bo jest to po prostu światłowód zakończony odpowiednią wtyczką, który technicy doprowadzają do domu...
Może chodziło jej o kabel Ethernet? Tylko to jest element zestawu Funboxa, a nie ONT


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Zwrot ONT Huawei po zakończeniu umowy

Może ktoś jednak z Orange na stronie https://www.orange.pl/omnibook/zwrot-sprzetu-po-zakonczeniu-umowy# doda pozycję ONT i co powinien zawierać komplet zwracanego ONT. Kabel optyczny jest w komplecie z Funbox 2.0 , który podobno zwróciłem kompletny. Może także któryś z Orangowych adminów wypowie się w tej sprawie, rozwiewając moje obawy . A propo, sprawa dotyczy salonu Orange w Arkadii.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zwrot ONT Huawei po zakończeniu umowy

Temat ONT jest drażliwy. Nie zawsze należy go samodzielnie ruszać, jeśli nie jest to pełne FTTH lub usługa była świadczona na łączu innej firmy.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Zwrot ONT Huawei po zakończeniu umowy

@Kierus57 masz rację, strona wymaga aktualizacji. Zresztą, jak rezygnowałem z internetu w Orange, to żądali ode mnie wszystkich kabelków, na stronie wspomniany jest tylko zasilacz Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 236
  • 316
  • 8

Zwrot ONT Huawei po zakończeniu umowy


@ketrasaArturnapisał(-a)

Najlepiej oddać wszystko to, co otrzymane było przy zawieraniu umowy. Na oddanie jest 30 dni po zakończeniu umowy.


Na zwrot sprzętu jest 14 dni z tego co widnieje w mojej umowie jak kiedyś sprawdzałem. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Zwrot ONT Huawei po zakończeniu umowy

@Sebastian1 Tak, masz rację. Dla Neostrada i Neostrada z TV jest 14 dni.

Dla DSL, Biznes Pakiet i usługach zaawansowanych jest 30 dni.