Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmieniłem hasło do wifi i nie mam internetu


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Zmieniłem hasło do wifi i nie mam internetu

Witam. Jak w temacie nie mam pojęcia co zrobić wczoraj wieczorem zmieniłem hasło do routera funbox przez stronę mój Orange dostałem potwierdzenie SMS o zmianie hasła i od tamtej pory czerwona dioda miga pod Internet.. na początku nie działał tylko Internet A teraz także tv gdyż jest to iptv 

Dodam że hasło do wifi chyba się nie zmieniło

5 ODPOW. 5

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Zmieniłem hasło do wifi i nie mam internetu

Zrób reset, z tyłu modemu jest dziurka. Zadziała autokonfiguracja i modem sam zaciągnie nowe hasło.

lub ręcznie:

https://www.orange.pl/kid,4004094945,id,4004094986,title,Orange-FunBox-20-konfiguracja-polaczenia-z-...


Nie zmieniłeś hasła do wiwfi tylko do połączenia z internetem. Hasło do wifi zmienia się w yym miejscu:
https://www.orange.pl/kid,4004094945,id,4004932504,title,Orange-FunBox-20-8211-podzial-pasma-WiFi,he...


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Zmieniłem hasło do wifi i nie mam internetu

Niestety już próbowałem 3 razy i dioda dalej szybko miga na czerwono .. czy może to być kwestia przerwanego przewodu w którymś miejscu ? Tylko przed tą zmianą hasła wszystko działało bez problemu 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Zmieniłem hasło do wifi i nie mam internetu

A ręcznie wprowadzałeś nowe hasło ? Dla sprawdzenia wprowadź login rejestracja@neostrada.pl i hasło rejestracja i zobacz czy zadziała. Może tez być awaria na linii i tu konieczny kontakt z BOK 510100100

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Zmieniłem hasło do wifi i nie mam internetu

Nie wprowadziłem gdyż nie wiem nawet jak i gdzie miałbym to zrobić A bok niestety w niedzielę i święta nie pomoże 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181