Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiana w trakcie umowy z 1Gb na Światłowód Pro 2.0


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 59
  • 208
  • 1

Zmiana w trakcie umowy z 1Gb na Światłowód Pro 2.0

Jeden laptop z kartaAX 4 stacjonarne komputery z mocnym wysycenie upload czuje różnice jak foldery po kilka GB wrzucam do firmowej chmury mi na upload akurat zależy 


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 18
  • 87
  • 0

Zmiana w trakcie umowy z 1Gb na Światłowód Pro 2.0

@cx A upload osiągasz max? Bo właśnie też tylko na tym mi zależy.

 

A co do zmiany na razie reklamacje jakby uznali, ale zlecenie ponownie złożone wczoraj wiec zobacze co bedzie. A co do samej zmiany to zmienili ci rozumiem wcześniej niz od nowego okresu rozliczeniowego?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 59
  • 208
  • 1

Zmiana w trakcie umowy z 1Gb na Światłowód Pro 2.0

Upload maksimum na st i nawet w pracy to widzimy, zmieniony miałem w trakcie miesiąca a od 1 lutego już był upgrade prędkości 

 

St to jakieś 650mbps a przysylaniu plików z grafika na nasz serwer to łącznie miekismybmaksymalnie 560mbps na upload

 

________________
* Scalenie wpisów – moderator Michał


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 101
  • 102
  • 0

Zmiana w trakcie umowy z 1Gb na Światłowód Pro 2.0

Paranoja jednak się nie da tylko nowy aneks do umowy składka większa o 30 zł w porównaniu do tego co mam. Ta firma sama nie wie już co komu można a komu nie.

 

Tym co udało się zmienić migrację z 1 GB na 2 GB to osoby fizycznie ? Zmieniliście cały aneks OL jaka róznica w opłacie i czy tylko migracja i koszt 10 zł ?

 

________________
* Scalenie wpisów – moderator Michał


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 18
  • 87
  • 0

Zmiana w trakcie umowy z 1Gb na Światłowód Pro 2.0

@erwinsans Ktoś się z tobą skontaktował czy sam musiałeś dzwonić się dowiadywać. Najlepsze w tym jest to, że zlecenie bez problemu jest przyjmowane, a problemy pojwwiaja się później.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 101
  • 102
  • 0

Zmiana w trakcie umowy z 1Gb na Światłowód Pro 2.0

Najpierw czat, potem doradca a na koniec Zarząd 🙂


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 18
  • 87
  • 0

Zmiana w trakcie umowy z 1Gb na Światłowód Pro 2.0

W tej firmie to każdy ma inne zdanie i wie lepiej od drugiego.

 

Mnie powiedzmy ze 8 na 10 konsultantów potwierdzilo ze sie da.

 

Ogólnie było tak:

 

Zamówienia na migracje oczywiście z potwierdzeniem że się da>> potem kolejnych 3 konsultantów potwierdziło że będzie zmieniona prędkość od 1 lutego. 31 stycznia juz informcja ze nie bedzie od 1 lutego bo zamówienie mw zpy status i przekazują zapytanie do działu realizacji>> po dwóch godzinach odpowied, że się nie da. Tego samego dnia konsultant inny mowi że się da ale proszę się kontaktować z infolinią sprzedaży>> infolinią sprzedaży potwierdza że się da ale w między czasie zlozylem reklamacje i musze czeiac na jej rozpatrzenie>> Od 31 do rozmowy z konsultantem z działu reklamacji 3/4 konsultantów potwierdza ze sie da ale że reklamacja to muszę czekac na rozpatrzenie. Potem telefon z działu reklamacji, że się da i nie ma problemu i zostaje wprowadzone nowe zlecenie migracji. Od tej pory do dziś konsultanci tylko potwierdzaja, że się da. Co będzie dalej to zobaczymy.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 18
  • 87
  • 0

Zmiana w trakcie umowy z 1Gb na Światłowód Pro 2.0

I proszę rozmowa sprzed chwili. Inna osoba z działu reklamacji. Nie da się dokonać migracji i tyle. Oficjalnie jest to tylko dla nowych albo dla osób kończących umowę!!! Każdy ma inne zdanie nawet co konsultant z działu reklamacji to co innego mówi.  Rezygnacja poszła dobrze że mam pakiet z TV to przynajmniej mogę zrezygnować wolę z konkurencji korzystać i nawet mieć trochę mniejszy upload a co będe potrzebował szybko wysłać to z pracy będe to robił.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

Zmiana w trakcie umowy z 1Gb na Światłowód Pro 2.0


@frugo211napisał(-a)

I proszę rozmowa sprzed chwili. Inna osoba z działu reklamacji. Nie da się dokonać migracji i tyle. Oficjalnie jest to tylko dla nowych albo dla osób kończących umowę!!! Każdy ma inne zdanie nawet co konsultant z działu reklamacji to co innego mówi.  Rezygnacja poszła dobrze że mam pakiet z TV to przynajmniej mogę zrezygnować wolę z konkurencji korzystać i nawet mieć trochę mniejszy upload a co będe potrzebował szybko wysłać to z pracy będe to robił.


 

Wg dzisiejszego spotkania o którym spominałem tutaj każdy może zamówić 2Gbps. Możesz odsłuchać nagrania i pod koniec jest o tym info - można robić upgrade w każdym momencie.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 18
  • 87
  • 0

Zmiana w trakcie umowy z 1Gb na Światłowód Pro 2.0

@tolek Dzięki za informację tyle, ze reklamacje juz zamknęli i pewnie nic nie da skladanie nowej. Mało tego zamknięta z adnotacją, że rozpatrzona pozytywnie.