Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiana na 300mb/s Światłowód

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Zmiana na 300mb/s Światłowód

Witam, 

 

Czy ktoś wie może w jaki sposób zwiększają aktualnie bezpłatnie prędkość światłowodu z 100mb na 300mb? Przedłużą automatycznie umowę? Czy dzieje się to zdalnie bez zmian warunków umowy?

 

Pozdrawiam, D.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18436
  • 52710
  • 710

Zmiana na 300mb/s Światłowód

@DawidK wejdź na stronę: https://www.orange.pl/view/razem i odszukaj Światłowód - Zwiększ prędkość. Zostawiasz numer telefonu i ktoś powinien do Ciebie oddzwonić. Nie wiem tylko, czy da się to jeszcze dziś załatwić. Pewnie dopiero we wtorek.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18436
  • 52710
  • 710

Zmiana na 300mb/s Światłowód

@DawidK wejdź na stronę: https://www.orange.pl/view/razem i odszukaj Światłowód - Zwiększ prędkość. Zostawiasz numer telefonu i ktoś powinien do Ciebie oddzwonić. Nie wiem tylko, czy da się to jeszcze dziś załatwić. Pewnie dopiero we wtorek.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Zmiana na 300mb/s Światłowód

W moim przypadku to musiałam zawrzeć Aneks do Umowy, jeśli chciałam mieć te 300 Mb zamiast 100 Mb.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18436
  • 52710
  • 710

Zmiana na 300mb/s Światłowód

@DawidK @Ela12 teraz z racji obecnej sytuacji może być inaczej ze zwiększeniem prędkości. Być może telefonicznie zmieni się obecną umowę z podwyższeniem prędkości. Trzeba zostawić numer na stronie, jak podałem w poprzednim poście i porozmawiać z konsultantem, jak zaproponuje zmianę na wyższą prędkość.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Zmiana na 300mb/s Światłowód

Dziękuję, za pomoc 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18436
  • 52710
  • 710

Zmiana na 300mb/s Światłowód

@DawidK zakładam, że dziś jeszcze udało się podwyższyć prędkość lub otrzymane zostały informacje, co należny wykonać, aby prędkość podwyższyć?


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 27
  • 43
  • 0

Zmiana na 300mb/s Światłowód

a ile można czekać na zmianę z 10 na 20mega?? bo niby przyjeli zgłoszenie ale ze 7 dni roboczych