Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiana internetu


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Zmiana internetu

Witam chciałbym się spytać czy zmiana internetu z stacjonarnego na internet lte w poniższej sytuacji jest korzystna. 

Od dłuższego czasu zmagam się z problemami z internetem stacjonarnym (opcja do 10mbs bo na wyższą nie ma możliwości technicznych) internet osiąga maksymalną prędkość 5mbs od konsultanta Orange dowiedziałem się ze na wyższą nie ma możliwości ponieważ jest duża odległość od centrali(2km) i wysokie tłumienie. I właśnie z tego powodu chciałem zmienić na opcję lte maszt jest w odległości ok 2-3km w telefonie również mam ten internet i prędkość wacha się od 50 do 75 mbs. Jak myślicie lepiej zostać przy stacjonarnym czy zmieniać? 

10 ODPOW. 10

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Zmiana internetu

posiadasz sam internet czy np pakiet love ?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Zmiana internetu

Posiadam pakiet love 

Anonim

Nie dotyczy

Zmiana internetu

@Lesz77  musisz zdać sobie sprawę z ograniczeń, Internet stacjonarny wolny masz, mobilna wersja po LTE będzie za to z ograniczeniem transferu, agresywne ściąganie plików po LTE zaowocuje lejkiem, ten spowalnia bardzo mocno internet, klient indywidualny ma małe pakiety GB i drogie, jak ściągasz więcej niż 200GB na miesiąc to pozostał bym na internecie stacjonarnym, inna opcja to dokupić modem LTE i sim kartę nawet prepaid, przetestować jak to wygląda w realu, potem można zdecydować czy warto > zamienić stacjonarny internet na mobilny 😉


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Zmiana internetu

@Lesz77 jeśli korzystasz dużo pobierasz  z internetu to nie polecam LTE ale jest jeszcze możliwość  telewizji satelitarnej za miast kablowej IPTV  i po przejściu  trochę lepiej by internet chodził bo tv po kablu bierze  8 mb/s a na talerzu nie. a tak na prawdę to zależy ile pobierasz lub siedzisz na internecie bo teraz nie masz limitu a na LTE masz limit .i tak jak kolega @Anonim  mówi można sobie namieszać .za daj se pytanie czy wolisz internet z limitem mobilny  czy bez limitu stacjonarny .:)


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Zmiana internetu

Tak tylko dla formalności - przy prędkości 5mbs to kolega raczej telewizji po IPTV nie odbiera 🙂 Zresztą w ogóle nie wiemy, czy ma telewizję - może ma Love bez tv?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiana internetu

Kiedyś kiedyś można było mieć neo do 10+iptv.

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Zmiana internetu

Z tym jest różnie 🙂 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Zmiana internetu

Posiadam telewizję która wymaga połączenia z internetem i satelitą. 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Zmiana internetu

Czyli tak jak przypuszczałem odbierasz tv w technologii SAT. Przeczytaj więc jeszcze raz uważnie to co napisał @Anonim 🙂