Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiana ADSL na VDSL

ROZWIĄZANE

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 46
  • 44
  • 0

Zmiana ADSL na VDSL

To chyba szkoda zachodu na takie coś , w takim razie będe jeszcze czekał rok na Swiatłowód . Dzięki


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Zmiana ADSL na VDSL

@SeQQuPL Ja to widzę troszkę inaczej. Odpowiedź z systemu. Nie, że nie ma, ale że nie ma wolnych. Mozliwości: rozbudowa-jak zwykle można pisać i sprawdzanie warunków raz na jakiś czas. Skoro wszystkie są zajęte (wątpię czy nie ma rezerw lub np. portów uszkodzonych do naprawy) to jest opcja, że któryś się zwolni, bo ktoś zrezygnuje/przeniesie usługę) Warto pilnować i tyle. Raz na jakiś czas się przypominać wnioskując o zwiększenie prędkości.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 46
  • 44
  • 0

Zmiana ADSL na VDSL

Przynajmniej będe miał na pewno swiatłowód do roku czasu bo sie dopytałem wlasnie u doradcy,  i tyle mi wystarczy .


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 46
  • 44
  • 0

Zmiana ADSL na VDSL

Dostałem takie powiadomienie na moj orange . Nie wiem czy to jakis przypadek , czy poprostu wysyłają to losowym osobom 


Screenshot_20200930-183920.jpg

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Zmiana ADSL na VDSL

@SeQQuPL ja bym sprawdzał...bo tak naprawdę znajdujesz się w zasięgu VDSL...powiedz o wynikach


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 46
  • 44
  • 0

Zmiana ADSL na VDSL

No więc , powiedział że nie i wnioskując z tego co powiedział to jest to widocznie taka oferta dla tych którzy mają mozliwośc na te 80mb.