Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Z każdą kolejną reklamą światłowodu zastanawiam się kiedy polepszą inne sieci...


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Z każdą kolejną reklamą światłowodu zastanawiam się kiedy polepszą inne sieci...

Serio. Jestem niecałe 15 kilometrów od miasta, gdzie jest światłowód, a w mojej wsi przesyłanie nie jest większe niż 0,5mbs. Dodam, że są tutaj dwie szkoły, biblioteka, ośrodek kultury z salą komputerową, dwie świetlice i nic, dalej nic. Internet jak w 2010, no ale przynajmniej pchają i pchają żeby światłowód był jeszcze szybszy i lepszy. Może czas zwrócić uwagę na mniejsze sieci? Nie mówię, że każdy dom na środku pola ma mieć światłowód, ale przecież nie mieszkam na środku pola, tylko, można by rzec, w małym miasteczku, Dźwierzuty.goodoldinternet.jpg

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Z każdą kolejną reklamą światłowodu zastanawiam się kiedy polepszą inne sieci...

Proszę sprawdź czy Twoj adres jest w załączonym pdf. Jeśli tak, to pewnie do 2 lat będzie.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Z każdą kolejną reklamą światłowodu zastanawiam się kiedy polepszą inne sieci...

O człowieku tylko pozazdrościć Ci takiego internetu, ja mieszkam w Krakowie, a dokładniej na jego obrzeżach z domkami jednorodzinnymi (nie ma co patrzeć, że Netia, bo to sieć Orange jest)

 

Mogę zapomnieć o światłowodzie będąc mieszkańcem Krakowa, nawet o VDLS mogę tylko pomarzyć


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 31
  • 14
  • 1

Z każdą kolejną reklamą światłowodu zastanawiam się kiedy polepszą inne sieci...

805WwJT
Ja mieszkam 15km od centrum Krakowa i mam trochę lepiej niż ty, ale to i tak nie spełnia moich oczekiwań, o światłowodzie mogę zapomnieć a o VDSL pomarzyć. Upload jest dla mnie mały. Mam 1.4 km do DSLAMu który a po drodze linia jest co kawałek połączona taką gumą (została poocierana przez drzewa) i ponaciągana przez samochody ciężarowe który naciągnęły te kable do wysokości mniej więcej 1.8m od ziemi (w jednym miejscu można zobaczyć kolory kabli które są w środku ponieważ izolacji nie ma na długości około 30 cm), nie zgłaszałem tego jeszcze i nie wiem czy to zgłosić bo mam wrażenie że to nic nie da.