Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Z ciekawości - ile transferu zużywacie? ;)

Anonim

Nie dotyczy

Z ciekawości - ile transferu zużywacie? ;)

@Anonim  branża Informatyka i sporo oprogramowania, do domu mam 2 światłowody podpięte, teraz jedna wiązka pracuje, ale jak będzie potrzeba to 2 łącze aktywuję, wszystko jest gotowe w skrzynce i w domu, nie mam światłowodu od Orange i dostawca mi znany jest 😉

Tak na marginesie na LTE co niektórzy potrafią kilka TB przepchnąć przy agregacji pasm, kilka simek i się da zrobić, ale to opcja dla nie mających światłowodu i strefy biznes, bo indywidualny klient po LTE przepłaci za zużyte Dane Mobilne.

Anonim

Nie dotyczy

Z ciekawości - ile transferu zużywacie? ;)

@ketrasaArtur Nie ma takiej tragedii jak na zapchane w Polsce LTE 😉 

 

@Anonim A to widzę, że inna liga - jak ktoś jest profesjonalistą to mnie to w sumie nie dziwi. Myślałem, że coś poza IT 😛 

A co do przesyłania kilka TB na LTE - to już ktoś musi być bardzo cyfrowo wykluczony albo zdesperowany. Tak mi sie wydaje. Koszta przy takim transferze już chyba by szły w czterocyfrowe kwoty 😮 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Z ciekawości - ile transferu zużywacie? ;)

@Anonim w moim powiecie Orange dosłownie przed pandemią zdążył zmidernizować nadajniki, więc widać efekty. Router z agregacją pasma pewnie by pomógł, ale takie osiągi obecnie wystarczą 😉😀😎

Anonim

Nie dotyczy

Z ciekawości - ile transferu zużywacie? ;)

@ketrasaArturNajważniejsze w tym wszystkim jest to, żeby internauta czuł się swobodnie 🙂
Czy to 1 Mbps, czy 10 Gbps, każdy ma inne potrzeby 😉

Ostatnio sobie uświadomiłem, że moje zużycie jest na tyle wysokie, że współczułem mojemu znajomemu z Orange, co ma 8 Mbps bo więcej mieć nie może-  nie mógłbym na takim internecie funkcjonować szczerze. Apetyt rośnie w miarę jedzenia - nawet ostatnio 100 Mbps to wydaje się mało, chociaż wcześniej nie miałem nawet 40 😜

Anonim

Nie dotyczy

Z ciekawości - ile transferu zużywacie? ;)

@Anonim  ja 2 lata wstecz też miałem wolny net, tylko 100 MB i starczało, nie cały rok mam światłowód, dopiero od Lutego najszybszą opcje, wcześniej 300 MB, apetyt rośnie w miarę jedzenia, skoro jest to wykorzystuje 😎


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 312
  • 601
  • 5

Z ciekawości - ile transferu zużywacie? ;)

Na smartfonie przez tydzień w sieci Orange:

Ultra2020_0-1588021388732.png

 

Na Routerze:

Ultra2020_1-1588021494562.png

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Z ciekawości - ile transferu zużywacie? ;)

Skoro my w Polsce zużywamy aż tyle, to ja nawet nie chce sobie wyobrażać ile DZIENNIE przechodzi przez cały internet 😮

200 GB na mobilnym miesięcznie....

Jak wejdzie 5G i ludzie nie będą się już praktycznie w ogóle ograniczać, to będzie ciekawie.

 

Ile to trzeba routerów, żeby to wszystko obsłużyć.... Pomyśleć, że kiedyś ludziom wystarczały limity 2-3 albo i mniej GB. 😮

 

Jak myślicie, czy kiedyś - w miarę rosnącego zużycia transferu - mogą wrócić limity na internet nawet światłowodowy?


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 312
  • 601
  • 5

Z ciekawości - ile transferu zużywacie? ;)

Ja pamiętam jak były pakiety kilku MB w Plusie i grało się w gry takie jak TibiaMe.

Anonim

Nie dotyczy

Z ciekawości - ile transferu zużywacie? ;)

Najlepszy kiedyś był ten strach, żeby tylko nie włączyć przeglądarki na telefonie, bo się człowiek naraził na horrendalne koszta - a teraz za kilka złotych można mieć nawet kilkanaście GB... Ciekawe, czy ktoś do tej pory przesłał 1 TB przez jednego smartfona, bez tetheringu 😜


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 312
  • 601
  • 5

Z ciekawości - ile transferu zużywacie? ;)

Ultra2020_0-1588022344255.png

Ja swojego czasu sporo przesyłałem zdjęć i filmów do aplikacji zdjęcia gogole i może udało mi się to osiągnąć.