Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wzór wniosku o instalację światłowodu


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 3
  • 0

Wzór wniosku o instalację światłowodu

Witajcie!

Od razu przechodzę do meritum - mieszkam w budynku, w którym tylko jedna klatka ma dostęp do usług Orange Światłowód (a budynek ma 4 klatki). Chciałbym napisać pismo do Orange (tak mi poradzono w salonie Orange) z prośbą o wykonanie instalacji - dostęp jest dosłownie klatkę obok. Po przeprowadzeniu "śledztwa" wg technika Orange "nie było zgody wspólnoty mieszkaniowej na przeprowadzenie prac", a według wspólnoty "oni się na wszystko godzą itp. itd.". Klasyczny pat - a ja nie mam łącza. Technicznie żaden problem - można bez problemu prowadzić światłowody w podpiwniczeniu (tak choćby telewizja kablowa jest rozprowadzona...), tylko co muszę napisać do Orange, żeby im się chciało podłączyć mi światłowód? "Po kablu" to kilkanaście metrów od skrzynki w klatce obok, ale chyba instalacje są robione zbiorczo "na klatkę". Tym razem wspólnota wstępnie obiecała, że oficjalnie podpieczętuje to, co napiszę dla Orange i wyślę do Skierniewic - tylko pytanie - co napisać, żeby było skuteczne? 🙂
Proszę o sugestie 🙂

8 ODPOW. 8

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wzór wniosku o instalację światłowodu

Twoje pismo nie będzie miało znaczenia. Administrator lub przewodniczący wspólnoty powinien skontaktować się z Orange.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 3
  • 0

Wzór wniosku o instalację światłowodu

A coś więcej mógłbym się dowiedzieć? Oni mają to wysłać jako wspólnota np?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wzór wniosku o instalację światłowodu

Wystarczy zadzwonić na infolinię dla takich jednostek i tam poinstruują co i jak.

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Wzór wniosku o instalację światłowodu

@Michookg  jaka miejscowość?


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Wzór wniosku o instalację światłowodu

@Michookg  witam napisz pismo z podpisami lokatorów że zgadzają się do Administracji wspólnoty i w piśmie proś o wysłanie do Orange zgody na wprowadzenie usługi światłowodu do klatki . Orange mając taką zgodę od administracji na wejście mogą coś dopiero robić.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 3
  • 0

Wzór wniosku o instalację światłowodu

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 3
  • 0

Wzór wniosku o instalację światłowodu

Ta opcja jest chyba najbardziej sensowna, spróbuję coś w weekend sklecić i w poniedziałek porozmawiam z zarządem wspólnoty.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Wzór wniosku o instalację światłowodu

@Michookg  trzymamy kciuki .