Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wypowiedzenie umowy, neostrada 24 msc.

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 0

Wypowiedzenie umowy, neostrada 24 msc.

Witam, 25 września kończy mi się umowa na neostradę, ze względu na fatalną jakość internetu, po tym terminie nie chciałbym jej kontynuować.

Mam co do tego kilka pytań. Czy obowiązuje mnie jakiś okres wypowiedzenia umowy? Czy mogę wysłać wypowiedzenie umowy na jakiś konkretny adres Orange, czy jest to tylko możliwe w salonie?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Wypowiedzenie umowy, neostrada 24 msc.

Miesięczny ze skutkiem na koniec okresu rozliczeniowego.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

19 ODPOW. 19

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Wypowiedzenie umowy, neostrada 24 msc.

@Tomek1623  należy złożyć rezygnację miesiąc przed końcem umowy możesz to zrobić w salonie lub na czacie wysłać konsultantowi w pliku pdf  więcej informacja masz w linku 
https://www.orange.pl/omnibook/rozwiazanie-umowy


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Wypowiedzenie umowy, neostrada 24 msc.

Cześć. Sprawę możesz zgłosić na infolinii lub standardowo wysłać pismo na adres do korespondencji. Wskaż, że chcesz rozwiązać umowę wraz z końcem obowiązującej czyli 25 września.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 0

Wypowiedzenie umowy, neostrada 24 msc.

Czyli do 25 sierpnia mam czas. Powiedz mi proszę, mogę gdzieś pobrać taki gotowy wzór wypowiedzenia?

Zakładając że go wypełnię, wystarczy go zeskanować, i taki skan zadowoli konsultanta na czacie?


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Wypowiedzenie umowy, neostrada 24 msc.

@Tomek1623  tak masz podany w linku 🙂


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 0

Wypowiedzenie umowy, neostrada 24 msc.

A jak ma się do tego informacja ze strony? "Z wypełnionym formularzem i dokumentem tożsamości udaj się do salonu Orange" Rozumiem że mimo tego mogę wysłać wypowiedzenie na adres korespondencyjny?


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Wypowiedzenie umowy, neostrada 24 msc.

Jeśli wyślesz na adres do korespondencji to wystarczy odręcznie napisane pismo. Przez infolinię wystarczy, że zgłosisz Doradcy.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Wypowiedzenie umowy, neostrada 24 msc.

@Tomek1623  możesz też odręcznie napisać tak jak ci sugeruje szef forum  @sebaswiderski 


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Wypowiedzenie umowy, neostrada 24 msc.

Spokojnie możesz wysłać na adres. Albo zadzwoń powiedz, że chcesz rozwiązać umowę i Doradca przyjmie takie zlecenie.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 0

Wypowiedzenie umowy, neostrada 24 msc.

O, to jeszcze lepsza opcja. Dzwonić pod jakiś konkretny numer, czy ten ogólny 510 100 100?

Tak się jeszcze zastanawiam, czy jest opcja że konsultant będzie starał się mnie zbyć, i będzie odsyłał do salonu?