Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wymiana na funbox 6 pół roku przed końcem umowy czy się opłaca

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Wymiana na funbox 6 pół roku przed końcem umowy czy się opłaca


@ketrasaArturnapisał(-a)

@_Artek_ przed świętami mogą być promocje, więc różnie może być z obniżeniem abonamentu. Może się udać lub nie.

Jeżeli dostajesz propozycję umowy na nowych warunkach, to po podpisaniu umowa leci na 24 miesiące. Te 6 przepada, nie są doliczanie do nowej umowy.


Przed świętami mogą być promocję, ale na pakiety usług, na sam internet nie, może być zmiana cennika, choć w to wątpię, bo już jest zmieniony, na korzystny, więc co tu opuszczać, chyba że podnieść nowym klientom. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29470
  • 270

Wymiana na funbox 6 pół roku przed końcem umowy czy się opłaca

@_Artek_  ja miałem przedłużać przed świętami w zeszłym roku, czekałem na promocje i się nie doczekałem (ani świątecznej, ani noworocznej). W sumie dobrze że poczekałem na styczeń (koniec umowy był początek lutego) bo załapałem się jako jeden z pierwszych na FB 6 (podnosiłem ze 100 na 600 Mb), a i oprócz nowego routera był voucher ze zniżką 10 zł/mies. na cały okres umowy, tak że z rabatami płacę 64,97 zł miesięcznie.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 555
  • 2303
  • 5

Wymiana na funbox 6 pół roku przed końcem umowy czy się opłaca

 W pół roku funbox 7 raczej nie wprowadzą 😄 jedyne co mogliby wprowadzić to 600mb+ iptv z najwyższym pakietem tv (bez komórki i telefonu stacjonarnego) to wtedy może bym się zastanowił ale raczej nie wprowadzą bo niby po co mieliby to robić 😄 

(mi zaproponowali starą cenę czyli 69,98 po rabatach) jakby dali 65 to bym brał 😄 

Anonim

Nie dotyczy

Wymiana na funbox 6 pół roku przed końcem umowy czy się opłaca

@_Artek_  nowy FunBox 7 czy 8, to za kilka (naście) lat 😃 Jedynie oferta wiązana może być jakaś atrakcyjna, ale to podniesie abonament mocno, zniżka 10 zł czy 20zł, tego zbytnio nie obniży.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 555
  • 2303
  • 5

Wymiana na funbox 6 pół roku przed końcem umowy czy się opłaca

Jak dadzą za 65 z nowym modemem to wezmę, można jeszcze liczyć na cud w postaci dostępności magentowego światłowodu  ale to też pewnie tak samo prawdopodobne jak sukces polskiej reprezentacji w piłce nożnej 😄


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29470
  • 270

Wymiana na funbox 6 pół roku przed końcem umowy czy się opłaca

@_Artek_  spróbuj złożyć zamówienie na przedłużenie online, ja tak przedłużałem i podczas składania zamówienia uaktywnił się ten voucher rabatowy (online zawsze możesz przerwać składanie zamówienia w każdej chwili).


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 555
  • 2303
  • 5

Wymiana na funbox 6 pół roku przed końcem umowy czy się opłaca

Na pół roku przed końcem? chyba za wcześnie  oferte wymiany funbox-a dostałem na czacie i to tylko dlatego że o nią zapytałem 😄 wiem że dla niektórych 5 czy 10zł to nie dużo ale ja akurat jeśli chodzi o 2 letnie umowy po prostu nie lubię przepłacać. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29470
  • 270

Wymiana na funbox 6 pół roku przed końcem umowy czy się opłaca

@_Artek_  a sprawdzałeś na swoim koncie Mój Orange czy aby nie pojawiła się opcja przedłużenia?


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 555
  • 2303
  • 5

Wymiana na funbox 6 pół roku przed końcem umowy czy się opłaca

Sprawdzałem, jeszcze nie przez stronę też chcą ze mną przedłużyć ale tylko w opcji love czyli wszystko w jednym pakiecie.... pewnie jeszcze tak z 3 miesiące i się pojawi.   


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18915
  • 54164
  • 746

Wymiana na funbox 6 pół roku przed końcem umowy czy się opłaca

@_Artek_ przedłużenie pojawia się na 120 dni przed końcem obecnej umowy. Czasami zdarza się, że konsultanci dzwonią dużo wcześniej (jest to firma podwykonawcza działająca na zlecenie Orange) i wtedy można nawet pół roku wcześniej przedłużyć umowę.