Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wykryliśmy problem z Twoją linią światłowodową

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 16
  • 0

Wykryliśmy problem z Twoją linią światłowodową

  • Dziś z rana internet nie dzialal wiec zrestartowalem ale to nic nie dało, caly czas miala pomarańczowa lampka oznaczająca internet. Gdy włączyłem komputer ktory jest podlaczony do routera kablem ethernet, odrazu mi sie otworzyła przeglądarka na której wyświetliło mi się strona orange pokazująca komunikat ze "Wykryliśmy problem z Twoją linią światłowodową" pod tym bylo zdjecie routera i pokazało mi żeby wcisnąć przycisk z tylu ktory wyłącza internet. Nie działa ani wifi ani internet przez kabel
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12993
  • 53343
  • 620

Wykryliśmy problem z Twoją linią światłowodową

@philip  po cesji trzeba się zalogować na modem i wpisać te nowe dane. Login i hasło do usługi. Na stronie 192.168.1.1 wpisując hasło do modemu z naklejki pod spodem wchodzisz w zakładkę połączenie internetowe i wpisujesz login i hasło. Zapamiętujesz na dole i 👍

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Wykryliśmy problem z Twoją linią światłowodową

@philip  zadzwoń na infolinię Orange i zgłoś to, jeżeli jest awaria to Cię poinformują o tym i o możliwym terminie usunięcia. Jeżeli masz możliwość skorzystania z neta w inny sposób np. mobilnego to sprawdź tu  Orange - bieżące problemy i awarie | Downdetector czy inni nie zgłaszają problemów w Twojej okolicy, czy nie jest to awaria masowa.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 16
  • 0

Wykryliśmy problem z Twoją linią światłowodową

Może i to jest problem orange bo na tej stronie duzo osob tez nie ma dzisiaj internetu


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Wykryliśmy problem z Twoją linią światłowodową

@philip  możesz też zgłosić awarię na czacie aby nie płacić za połączenie telefoniczne (jeżeli masz numer w Orange) z infolinią.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 16
  • 0

Wykryliśmy problem z Twoją linią światłowodową

Jeszcze dostałem maila cos takiego ze Dobra wiadomość pin i hasło do Neostrady został zresetowany moze to coś jest z tym?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Wykryliśmy problem z Twoją linią światłowodową

@philip  być może, kiedyś miałem podobny problem (migająca lampka i brak neta) po kontakcie z Orange Maks wygenerował nowe hasło do neo i problem został usunięty. Jak u Ciebie po tym zabiegu wszystko gra czy dalej problem występuje?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12993
  • 53343
  • 620

Wykryliśmy problem z Twoją linią światłowodową

@philip  no i to jest dziwne, bo to zawsze jest resetowne czy zmieniane przy np cesji. Nigdy w trakcie działania uslugi... bo i po co?? Poza tym jaki pin do neostrady? Jest login niezmienny i hasło do usługi... No i pin z ID do IPTV tylko.. 

Skąd takie info? 

Wyjaśnij to na infolinii bo dla mnie to dziwne jest... 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 16
  • 0

Wykryliśmy problem z Twoją linią światłowodową

Wlasnie otrzymalem login do neostrady od konsultanta na infolini i mowil zeby wejsc na ta strone ip 192. itd i loguje sie tym mailem ktory sie konczy @neostrada.pl i wpisuje haslo do tej neostrady i nie dziala. powiedzial pan tez zeby wpisac w login neostrady admin a w haslo klucz wps i nie jestem pewien co to jest ale tak mi sie wydaje ze to jest te 8 znakow na routerze tam gdzie jest napisane dostep do menu modemu. lecz i tak nic mnie nie loguje kiedys sie tutaj logowalem i chyba wpisalem w oba.miejsca admin i mi dzialalo a teraz nie dziala


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 16
  • 0

Wykryliśmy problem z Twoją linią światłowodową

Wlasnie mielismy chyba cescje o to chodzi


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12993
  • 53343
  • 620

Wykryliśmy problem z Twoją linią światłowodową

@philip  po cesji trzeba się zalogować na modem i wpisać te nowe dane. Login i hasło do usługi. Na stronie 192.168.1.1 wpisując hasło do modemu z naklejki pod spodem wchodzisz w zakładkę połączenie internetowe i wpisujesz login i hasło. Zapamiętujesz na dole i 👍