Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wyłączenie usługi hostingowej w domenie neostrada


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 17
  • 0

Wyłączenie usługi hostingowej w domenie neostrada

Otrzymałem sms o wyłączeniu usługi hostingowej od 2022.05.01. Miałem tę usługę od 2000 roku. Przy zmianie na światłowód wskazano iż ta usługa hostingowa będzie zachowana. Czy jest jakiś sposób by wymusić zachowanie tej

7 ODPOW. 7

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12959
  • 53225
  • 617

Wyłączenie usługi hostingowej w domenie neostrada

@JABU  niestety mie. Dlatego właśnie wcześniej informują, aby każdy mógł zmienić skrzynkę na inną i przesłać najważniejsze maile czy pliki, lub kontakty  z tej. To jest niestety nieuniknione i nieodwracalne. Po wyłączeniu nie będzie można nawet technicznie przywrócić starej. 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 17
  • 0

Wyłączenie usługi hostingowej w domenie neostrada

Cóż miałem w domenie 3 skrzynki pocztowe w tym żony i i firmowe. Czy Orange oferuje hosting dla światłowodu by w łagodny sposób przenieść skrzynki zamieniając xxxx@neostrada.pl na xxxx@orange.pl


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12959
  • 53225
  • 617

Wyłączenie usługi hostingowej w domenie neostrada

@JABU Niestety nie. Jak kończysz używać neo, to skrzynki nie przeniesiesz...na inną domenę


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 17
  • 0

Wyłączenie usługi hostingowej w domenie neostrada

Czy orange oferuje usługę ze skrzynkami pocztowymi

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12959
  • 53225
  • 617

Wyłączenie usługi hostingowej w domenie neostrada

@JABU trzeba się zastanowić czy nawet jak oferuje to przestrzeń jest wystarczająca i czy po zakończeniu współpracy da się odzyskać? Niestety nie...


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2023
  • 6241
  • 69

Wyłączenie usługi hostingowej w domenie neostrada

Konto stacjonarne sprawdzam raz na ruski rok w aplikacji i dziś był ten dzień. Okazało się, że mam powiadomienie o konieczności zmiany loginu w domenie neostrada.pl. Gdy chciałem przejść do szczegółów połączyło mnie z czatem. Następnie okazało się, że jestem niezalogowany, wiec nic nie załatwiłem. Po wycofaniu się z czata, powiadomienie zniknęło i nie mogę nawet dać screena 😞

Po zalogowaniu przez web, byłem już zalogowany na czacie i okazało się że maile i hosting są likwidowane (czyli to co kolega napisał w pierwszym poście). Generalnie "brawa" dla osób zajmujących się komunikacją - brak normalnych powiadomień o zmianach, błędne i znikające komunikaty... ech...

Natomiast wczoraj dostałem maila (na bardzo stary adres) z promocją na dzień kobiet. Niestety w mailu nie było linka do usunięcia adresu z listy.

Dodatkowo przy rozpoczęciu połaczenia z webowym czatem miałem zachętę do sprawdzenia prezentu w aplikacji MO. Przypominam, że korzystałem z konta dla usług stacjonarnych. Bez komentarza. 

Anonim

Nie dotyczy

Wyłączenie usługi hostingowej w domenie neostrada

Tak jak @agat13 pisał Orange rezygnuje z tej poczty. W sumie specjalnie się nie dziwię. Dostępna przestrzeń raczej skromna. Jest wiele alternatyw z których można skorzystać