Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wolna predkosc pobierania na 80Mb/s


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 50
  • 13
  • 0

Wolna predkosc pobierania na 80Mb/s

Witam,

od wtorku 9.08 podlaczono mi Noestrade 80Mb/s i jestem bardzo zawiedziony wynikami predkosci, wczesniej mialem Internetu na tej samej linii, lecz od innego operatora z opcja 20Mb/s i tam faktycznie caly czas mialem ok tych 16-18Mb/s (pobieranie bylo ok 2-2,2MB/s), teraz myslalem, ze bede osiagal predkosci ok 8MB/s (przy maksymalnych 10MB/s), a tutaj zdziwienie, gdyz lapie mi wciaz ok 2MB/s, czesto nawet 1MB/s nie mam, wiec predkosc nie wywiazuje sie z umowy.

Myslalem, ze problemem byl router Orange, gdyz u poprzedniego operatora wystarczylo kupic lepszy router, aby wszystko dobrze dzialalo, wiec postanowilem tez tak zrobic, lecz predkosci pozostaja bez zmian, wiecie moze o co chodzi?

W ustawieniach LOGach DSL mam synchronizacje ~80Mb/s i 8Mb/s, predkosc wysylania jak najbardziej uzyskuje, ale downloadu za nic nie jestem w stanie przekroczyc nawet polowy.

Pozdrawiam

28 ODPOW. 28

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wolna predkosc pobierania na 80Mb/s

Przez Mój Orange możesz przetestować łącze i zgłosić uszkodzenie.
Na forum nikt niestety nie sprawdzi co z Twoją usługą jest nie tak.

PS. Neostrada - to zawsze wariant do 80, a nie równe 80.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 15
  • 0

Wolna predkosc pobierania na 80Mb/s

Podłącz się kablem i sprawdź, jeśli sprawdzasz po wifi. U mnie wifi z funboxem chodzi na 65Mb (to można sprawdzić w windowsie) co efektywnie właśnie daje do 20Mb/s transferu i to karty wifi u mnie są wąskim gardłem.

Anonim

Nie dotyczy

Wolna predkosc pobierania na 80Mb/s

@Użyszkodnik dokładnie to najczęstsza przyczyna "zamulenia" Internetu, postęuj zgodnie z wytycznymi od kolegów. Wyłącz i włącz ponownie modem - może coś musi się też w nim zaktualizować 😜 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 50
  • 13
  • 0

Wolna predkosc pobierania na 80Mb/s

Witam ponownie,

odpalilem test i na Orangowym speedtescie pokazuje mi 30Mb/s, ale ponizej tego znalazlem informacje:

"Przez okres 10 dni od uruchomienia usługi możesz obserwować zmienną prędkość transmisji. Linia jest automatycznie optymalizowana w celu uzyskania najlepszych parametrów technicznych."

 

Wiec sprobuje troche poczekac moze parametry sie ustabilizuja i zacznie to dzialac dobrze 😉

 

Co do Wi-Fi to mam 802.11n z predkoscia 250-300Mb/s oraz 802.11ac ponad 500Mb/s zawsze, wiec Wi-Fi tutaj nie powinno stawiac problemu.

Anonim

Nie dotyczy

Wolna predkosc pobierania na 80Mb/s


Sk_uter napisał(-a):

Witam ponownie,

odpalilem test i na Orangowym speedtescie pokazuje mi 30Mb/s, ale ponizej tego znalazlem informacje:

"Przez okres 10 dni od uruchomienia usługi możesz obserwować zmienną prędkość transmisji. Linia jest automatycznie optymalizowana w celu uzyskania najlepszych parametrów technicznych."

 

Wiec sprobuje troche poczekac moze parametry sie ustabilizuja i zacznie to dzialac dobrze 😉

 

Co do Wi-Fi to mam 802.11n z predkoscia 250-300Mb/s oraz 802.11ac ponad 500Mb/s zawsze, wiec Wi-Fi tutaj nie powinno stawiac problemu.


Jak zapina sie router ?


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 50
  • 13
  • 0

Wolna predkosc pobierania na 80Mb/s

Miales na mysli nazwe routera? Jest tak to: Asus DSL-AC68U

Anonim

Nie dotyczy

Wolna predkosc pobierania na 80Mb/s


Sk_uter napisał(-a):

Miales na mysli nazwe routera? Jest tak to: Asus DSL-AC68U

Nie nazwe tylko Przechwytywanie.PNG


 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 50
  • 13
  • 0

Wolna predkosc pobierania na 80Mb/s

Aaa, chodzi o synchronizacje VDSL-a, to u mnie wyglada tak:


VDSL.png
Anonim

Nie dotyczy

Wolna predkosc pobierania na 80Mb/s


Sk_uter napisał(-a):

Aaa, chodzi o synchronizacje VDSL-a, to u mnie wyglada tak:


Ja mam taki sam router i u mnie leci prawie max. Emotikon: Szczęśliwy