Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wolna neostrada od miesiąca

Anonim

Nie dotyczy

Wolna neostrada od miesiąca

@Anonim w godzinach wieczornych i nocnych, tak do 23-24 zawsze sieć jest obciążona, to normalne że wtedy z sieci korzysta najwięcej osób. Poczekaj jeszcze kilka dni. Być może faktycznie sms z ów informacją jest odpowiedzią na Twój problem. Jeśłi się nic nie zmieni zgłoś PISEMNĄ reklamację, wyznacz datę naprawy Internetu, np 14 dni i być może to pomoże.

Anonim

Nie dotyczy

Wolna neostrada od miesiąca


vdsl2 napisał(-a):

@jaryn Jakie to są godziny ?


Ale to do mnie pytanie czy do autora wątku u mnie jest tak samo Orange daje transfer nie zależnie od godzin.

Anonim

Nie dotyczy

Wolna neostrada od miesiąca


pablo_ck napisał(-a):

@jaryn w godzinach wieczornych i nocnych, tak do 23-24 zawsze sieć jest obciążona, to normalne że wtedy z sieci korzysta najwięcej osób. Poczekaj jeszcze kilka dni. Być może faktycznie sms z ów informacją jest odpowiedzią na Twój problem. Jeśłi się nic nie zmieni zgłoś PISEMNĄ reklamację, wyznacz datę naprawy Internetu, np 14 dni i być może to pomoże.


Ale to nie jest mój problem, jakby mnie dawali na godziny interka to bym się z nimi rozstał.

Mam za to inny problem z Orange, problem, ale nie dla przeciętnego użytkownika


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Wolna neostrada od miesiąca

Ja nie wiem co mam robić, dam im jeszcz 48h, i wtedy zgłaszam reklamację pisemną, to jest przesada.

Anonim

Nie dotyczy

Wolna neostrada od miesiąca

Jeszcze z tą prędkością można funkcjonować, byle mniej nie było. Można reklamacje napisać, ale podejrzewam, że nic nie zmieni. Linia króciutka to przynajmniej jest zapas na możliwościach linii.