Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wniosek o przekazanie usługi


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 21
  • 0

Wniosek o przekazanie usługi

Wymyśliłem, że przekażę usługę małżonce, bo chce połączyć to z ze swoją komórką, a może i dziecka. Ja nie potrzebuję, bo mam służbowy. I teraz wysłano wniosek i przychodzi odpowiedź do małzonki o zgodzie i tak dalej. Ale przychodzi na adres z 2002 roku. Czy to znaczy, że pod starym adresem będzie instalacja ? Tak trudno skopiowac adres z wniosku ? Coś czuję, że chyba lepiej to odkręcić, ale uzyskałem odpowiedź, że musze pisac listem do Skierniewic , hehehe

8 ODPOW. 8

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wniosek o przekazanie usługi

Wniosek o cesję może złożyć każdy. Jeśli w systemach Orange masz nieaktualne dane adresowe, to wypada je zaktualizować kiedyś.

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 21
  • 0

Wniosek o przekazanie usługi

Dane sa aktualne, a żona rozwiązując umowę na telefon na początku lat 2000-nych przestałą być klientem, zatem skąd pisane na historyczny adres, skoro we wniosku dane są najnowsze ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wniosek o przekazanie usługi

Nie koniecznie. Jeśli od powracasz do Orange po wielu latach, Orange daje przy zawieraniu umów zgodę na łączenie konta - łącznie z archiwalnymi sprzed X lat.

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 21
  • 0

Wniosek o przekazanie usługi

No to trudno, ciekawe jak głęboko do historii sięgają, trochę to na absurd zakrawa. Ale nic to, wyślę ten list z wycofaniem tego wniosku, chyba zbyt optymistycznie założyłem, że pójdzie to łatwo.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wniosek o przekazanie usługi

A co ma adres korespondencyjny do adresu instalacji? Trochę nie rozumiem w czym rzecz.

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 21
  • 0

Wniosek o przekazanie usługi

W odpowiedzi Orange nie ma słowa o tym gdzie ma być zainstalowane, więc mogę założyć, że pod adresem, jakim napisali w korespondencji. Dlatego pytam tutaj, aby rozjaśnić sobie sytuację


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Wniosek o przekazanie usługi

Adres instalacji sam z siebie się nie zmienia. Wniosek o przekazanie usług zakłada przepisanie usług na dokładnie takich samych warunkach na innego abonenta. Tym samym, miejsce instalacji będzie takie jak wcześniej. Jeśli chciałbyś dokonać zmiany miejsca adresu instalacji, wtedy należy złożyć osobny wniosek.

 

Wniosek o zmianę adresu instalacji usług stacjonarnych: https://www.orange.pl/omnibook/zmiana-adresu-instalacji-uslugi-stacjonarnej


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 21
  • 0

Wniosek o przekazanie usługi

Dzięki