Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Uszkodzona linia


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12793
  • 52635
  • 604

Uszkodzona linia

@DarkusDla ludzi troszkę siedzących w branży taka odpowiedź technika jest nie do przyjęcia. Dlatego zawsze uważam, że klient choć troszkę powinien wiedzieć o tym co w trawie piszczy i jak rozmawiać z technikami, by nie gadali tzw bzdur...W języku technicznym kablowym nie ma czegoś takiego jak "przekierowanie". Przynajmniej ja się z tym nie spotkałem. Bo jak przekierować coś, co ma swoją własną i niepowtarzalną trasę? Mogli przebudować, zmienić parę na kablu, czy wreszcie zmienić trasę na kable dłuższe(bo na krótsze by działało szybciej)


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12793
  • 52635
  • 604

Uszkodzona linia

@DarkusWłaśnie o tym pisałem- przewód i "przewód"...gdyby to było takie proste, to byłaby usługa  samonaprawy łącza dla klientów 🙂


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 29
  • 41
  • 0

Uszkodzona linia

Światłowód nie ma szans u mnie już od 12 lat więc teraz też nie..a jak naprawili to powinni przełączyć na stare łącze.

Anonim

Nie dotyczy

Uszkodzona linia

@agat13  pewnie o połowę ma teraz dłuższą trasę, bywa że dwie linie są, teraz się nie modernizuje 😉


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 29
  • 41
  • 0

Uszkodzona linia

Jego tłumaczenie dla mnie też się wydawało dziwne a gdy mówiłem że by mówił wprost co spieprzyli to że nie może powiedzieć ;D


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12793
  • 52635
  • 604

Uszkodzona linia

@AnonimZgoda, i tak może być...Jednak jeśli nie drążysz, a działa w widełkach, to nikomu się nie będzie chciało "społecznie" coś poprawiać 🙂 Trzeba wiedzieć i wymagać. Zwykły śmiertelnik przy odrobinie chęci może wiele...

Anonim

Nie dotyczy

Uszkodzona linia

@agat13  obstawiam że zgłoszenia już nic nie zmienią u @Darkus , naprawili usterkę i tak już pozostanie, nikt nie będzie naprawiał mu tej krótszej trasy internetu, to by musiał sam chyba społecznie zrobić i kabel własny położyć, tak teraz jest, medzianych kabli się już nie kładzie, jedynie likwiduje uszkodzone linie, daje alternatywę LTE czy radiowe łącze, ale to i tak wolniej niż obecnie ma @Darkus , więc nie ma co narzekać, są tacy co nawet 10Mb/s nie uzyskują, płacą  jednak podobnie.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 29
  • 41
  • 0

Uszkodzona linia

To pozazdrościć tym co płacą pełną kwotę za 10 mb.. ja wolę przejście na LTE ta samą predkosc albo wyższa zależy od kogo i cena też inna..

Anonim

Nie dotyczy

Uszkodzona linia

@Darkus takie są niestety realnia. Jak internet nie będzie działam zgodnie z wymaganiami w umowie parametrami to można reklamacyjnej rozwiązać umowę z winy operatora. 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Uszkodzona linia

@Darkus Zależy co rozumiesz pod pojęciem nie działa? Kompletnie brak łączności, modem się nie synchronizuje? Czy może masz 20Mb/s a chcesz mieć 80? Doprecyzuj. Jeszcze nie słyszałem żeby monter był tak gburowaty i powiedział klientowi, że nie działa bo nie i co pan mi zrobisz.