Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Uszkodzenia przez technikow


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 3
  • 0

Uszkodzenia przez technikow

Witam w dniu dzisiejszym miałem wizytę techników z orange którzy chcieli zamontować orange światłowód w mieszkaniu. Od razu zaznaczyłem że nie zgadzam się na ingerencję w ściany tylko i wyłącznie po peszlu. W trakcie przyciągania przerwany zostawał kabel od poprzedniego dostawcy czyli nasz prywatny. Stwierdzili że nie ma możliwości już wciągnąć ich kabla ponieważ pozostałości po naszym blokują puszek. Gdzie w ogóle nikt nie wyraził zgody na wyciąganie startego kabla. Suma summarum stwierdzili że robią mi w ścianie w przed pokoju nowe gniazdko bo tam im najbardziej pasuje. Kiedy nie zgodziłem się na kłucie ściany usłyszałem.

Że albo tak albo się pakują i wychodzą a ja zostaje bez dokończonej usługi i bez Internetu bo poprzedni uszkodzili

 

I że oni robią usługę tam gdzie się da ją zrobić a nie gdzie ja chce. Chciałem się dowiedzieć jak ubiegać się o rekompensatę za naprawę usterki: kłucie ściany, malowa i wyciąganie nowego kabla ponieważ to nie z mojej winy została ona zrobiona ? 

7 ODPOW. 7

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Uszkodzenia przez technikow

@silo090 Witam jak najbardziej masz rację musisz na pisać reklamacje i wyjaśnić w niej sytuację spokojnie, by operator wiedział o co chodzi i tą reklamacje złożyć możesz w następujący sposób: na czacie w pliku PDF, lub w salonie najbliższym Orange, lub pod numerem 510 100 100. Pamiętaj by  żądać nr reklamacji, ta reklamacja będzie rozpatrywana do 30 dni czasem szybciej. Można też listownie, ale dłużej by to trwało.  Wszystkie kontakty w linku https://www.orange.pl/view/kontakt?footerlink=true

Anonim

Nie dotyczy

Uszkodzenia przez technikow

@silo090  złóż reklamację na instalację światłowodu w salonie Orange, można też listownie to zrobić, adres do korespondencji jest na portalu > zakładka Kontakt 😎


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Uszkodzenia przez technikow

@Anonim  właśnie to napisałem w sumie światłowód można podłączyć bez kucia dziwne że technik chciał kuć 🤔

Anonim

Nie dotyczy

Uszkodzenia przez technikow

@Citi2017  dziwni ci technicy, mi puszkę na przylepcu dali, mogę ją gdzie chcę dać bo kabla sporo zostało, zresztą zaraz przy instalacji o to walczyłem, sam przygotowałem przeloty przez ściany i balkon, nie lubię poprawiać potem po innych, sporo potrafię sam zrobić 😉


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Uszkodzenia przez technikow

@Anonim  ja też ale od kiedy ściany kują do światłowody ?

Anonim

Nie dotyczy

Uszkodzenia przez technikow

@Citi2017  w firmie robimy instalację takie, gdzie się da bez kucia, puszki na tynkowe, instalacja jak klient chce... nie jak nam wygodnie 😎


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Uszkodzenia przez technikow

@Anonim  wiem to i mnie dziwi postępowanie techników