Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Usługa nadal nie działa, mimo to faktura przyszłą na pełną kwotę

Anonim

Nie dotyczy

Usługa nadal nie działa, mimo to faktura przyszłą na pełną kwotę

@izacie333  cena za 300Mb/s nie jest wysoka, u mnie jest w podobnej cenie, jak weżmiesz pakiet z TV i telefonem Voip to pewnie upust będzie, ja bym nie czekał za długo, bo ceny poszybują w tym roku, mniej na uwadze że inflacja jest 😉

Anonim

Nie dotyczy

Usługa nadal nie działa, mimo to faktura przyszłą na pełną kwotę

Tak cenowo wychodzi. Światłowód z komórką Love 2u to 59.99 zł abonament, 20 zł dopłaty za domek i 3,99 zł za dzierżawę Funboxa. W wersji Love Standard to 109.99 zł abonament, 20 zł domek i 7.98 zł za dwa sprzęty (w wersji Ekstra abonament to 159,99 zł i Premium 209, 99 zł). 

 

Można próbować może będzie u Ciebie jakoś rabat utrzymaniowy albo opcja zdjęcia opłaty za domek.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 32
  • 74
  • 0

Usługa nadal nie działa, mimo to faktura przyszłą na pełną kwotę

Zgłosiłem reklamację. Otrzymałem odpowiedź i niestety Orange uznało że nie ma podstaw do uznania reklamacji. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 32
  • 74
  • 0

Usługa nadal nie działa, mimo to faktura przyszłą na pełną kwotę


@Anonimnapisał(-a)

@izacie333  cena za 300Mb/s nie jest wysoka, u mnie jest w podobnej cenie, jak weżmiesz pakiet z TV i telefonem Voip to pewnie upust będzie, ja bym nie czekał za długo, bo ceny poszybują w tym roku, mniej na uwadze że inflacja jest 😉


Właśnie z tą ceną za sam światłowód to tak średnio jest. Sprawdzałem na stronach u kilku operatorów i Orange ze swoimi 83,97 zł za 300 Mb/s wypada najdrożej. Średnio u innych operatorów jest to 75 zł za 300 Mb/s, 85 zł za 600 Mb/s oraz 95 zł za 1 Gb/s.

Jest też operator ze złączem symetrycznym i u niego jest to 70 zł za 300 Mb/s, 80 zł za 600 Mb/s oraz 100 zł za 1Gb/s.

Telefon komórkowy mam w innej firmie (przez lata tylko oni mieli u mnie zasięg) i z uwagi na to proponują 65 zł za 300 Mb/s, 75 zł za 600 Mb/s oraz 85 zł za 1Gb/s (choć też otwarcie w umowie mówią, że 1Gb/s przez większość czasu średnio działa z prędkością około 700 Mb/s).

Anonim

Nie dotyczy

Usługa nadal nie działa, mimo to faktura przyszłą na pełną kwotę

@izacie333  to masz tanich operatorów w okolicy, za 1Gb/s/ 300Mb/s płacę 100zł  i 6,50 zł za słupy (bo net po energetycznych słupach idzie) 😉