Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Twitch i Neostrada


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 225
  • 108
  • 5

Twitch i Neostrada

@kamild1996-2@Banan922Bitrate w filmie Ustawienia ---> zaawansowane ----> video stats. Ile tam macie ?
PS: Ustawienia ---> Zgłoś problemy z odtwarzaniem.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Twitch i Neostrada

Ja mam neta 150/10 🙂

 

 

Ogólnie, to na Orange necie tylko są problemy z Twitchem, jak miałem VDSL'a do 80Mb/s, nigdy nie mogłem sobie jakiegoś Majora obejrzeć spokojnie bez zacięć, nieraz bufforowało po pare minut, a po odświeżeniu już działało jak inny serwer odtwarzania złapało. Tutaj jest ewidentnie problem z trasami przez które łaczy się z serwerami Twitcha, bo raz działa ok, a raz nie.

 

Na UPC nie miałem nigdy bufforowania spowodowanego moim internetem (nie licząc tych jak wysycała mi jakaś aktualizacja łącze).


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 541
  • 204
  • 0

Twitch i Neostrada

@-brtk-  Ja o dziwo problemów z oglądaniem twitcha nie mam, ostatnio sporo oglądałem różnych streamerów dla zabicia czasu i wszystko ładnie śmiga. Za to ucieli mi transfer do youtube bo już prawie rok mam problemy z filmami bez cache...

 

@WabolMonster  Chodzi Ci o jakość w jakiej streamuję? Zwykle 720p 60 fps 3500kbps bitrate. Więcej i tak nie potrzeba dla lokalnego streama dla 2-3 znajomych. Czasem jest ok, czasem znajomi skarżą się na częste przerwy i  buforowanie. Gdy oglądam czyjegoś twitcha to jest wszystko ok, niezależnie czy 720p czy 1080p.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Twitch i Neostrada

To poczekaj na jakiegoś Majora jak będzie dużo osób oglądać i wtedy powiedz czy nie zacina Ci 🙂


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Twitch i Neostrada

U mnie muli tak samo, nieważne czy oglądam "swojego" streamera w randomowy dzień, czy majora w CS:GO. Nie problem rozróżnić, kiedy to Twitch nawala, a kiedy łącze 😛

 

Bitrate zazwyczaj w okolicach 3000 kbps.

Z "zgłaszania problemu z odtwarzaniem" korzystałem dziesiątki razy, to nic nie daje...

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 541
  • 204
  • 0

Twitch i Neostrada

@-brtk-  Majory też oglądałem bo mój kumpel to maniak Doty 2 i często bez powodu wysyła mi linki do twitcha jak jest jakiś turniej i często obejrzę, jest ok. Ostatnio oglądałem Majora w Kuala Lumpur z Doty 2 i było ok przez 15-20minut, potem wyłączyłem, mnie DotA 2 nie jara więc wolę obejrzeć coś innego co mnie interesuje. Ogólnie na twitcha nie narzekam, aczkolwiek streamowanie to inna para kaloszy.