Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Tragiczny ping stary pakietow tysiace bledow crc


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 41
  • 5
  • 0

Tragiczny ping stary pakietow tysiace bledow crc

Pewnie i tak jest . Sasiad ma to samo co ja , tez tysiace bledow crc ... Tylko u niego 3 tygodnei tmeu byli trechnicy stiwredzili ze kable w domu lub router no to kupil nowy router + kabel i dlaje to samo . Przyjechali jeszcze raz > stwierdzil ze to kable od "skrzynki"  do domu i musili by roziwercac sciane .... No chyba jednak skoro ja i on mamy to samo a mieszkamy w inych bloakch to .... No i na tmy zakonczyl sie ostatnia ich wizyta a ja na 3 zgloszenia dostalem inforamcje "bo obciazona siec " ....Zadnego technika nic ... tak poprostu ... Rece opadaja.

Anonim

Nie dotyczy

Tragiczny ping stary pakietow tysiace bledow crc

Obciążona sieć to mniejszy transfer, zmniejszający się transfer w pewnych godzinach względem prędkości synchronizacji, ale nie błędy CRC. 

 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 41
  • 5
  • 0

Tragiczny ping stary pakietow tysiace bledow crc

Wynik sasiada  ( robionie doslwoanie minute temu ) mieszkajacego blok dalej ( to chyab idealny dowod ze nie moze to byc wina routera czy tez kablow w domu jak twierdza technicy skoro mamy to samo oboje )

Jaryn czyli maja uszkodzony kabel ? Tak na moj chlopski rozum :)? Az tak abrdzoe nie siedze w kwesti polaczen . Za wszytski twoje informacje bardzo dziekuje 🙂

 

 

A tu wyniki z bloku obok 🙂bo4.jpg


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 41
  • 5
  • 0

Tragiczny ping stary pakietow tysiace bledow crc

Dzien po dniu internet dogorywa coraz bardziej... A orange parafrazujac " moga nastapic spadki predkosci az dop czasu rozbudowy infrastruktry ... ktora nastapi w nieokreslonym nam jeszcze czasie" A Szkdoa tylko ze nie o predkosc mi chodzi a dziesiatki tysiecy bledow crc i co sie z tym wiaze zgubiione pakiety( chociaz fakt spadek do 0,01 mb na sec to juz chyab rekord swiata... ) ...

tut.png

 

ps wybaczcie za ten spam ale chociaz tak moge sobie odreagowac 🙂


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 41
  • 5
  • 0

Tragiczny ping stary pakietow tysiace bledow crc

Internet ( o ile mozna nazwac cos takiego internetem )  nie nadaje sie praktycznie od 60 dni do uzytku ... 70% strat pakietow...  to juz norma ...  20000 bledow crc w 3h ... pytam ile jeszcze mam czekac na jaka kolwiek reakcje  ( bo sms zwrotny na zgloszenie to "moga wystepowac przejsciowe problemy z transferem" ) te przejsciowe problemy to jak narazie 2 miesiace...?? pingi.jpg

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32447
  • 36843
  • 1371

Tragiczny ping stary pakietow tysiace bledow crc

To napisz do UKE...

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 1
  • 0

Tragiczny ping stary pakietow tysiace bledow crc

Na jednym ze screenów zauważyłem skok na hopie przez frankfurtowy opentransit, czyli to potwierdza moje przypuszczenia co do moich problemów:

https://nasz.orange.pl/t5/%C5%9Awiat%C5%82ow%C3%B3d-i-Neostrada/Routing-opentransit/m-p/60978#M8776

 

Koszą niemałe sumy, a nie mogą w końcu wziąć się i poprawić tego routingu tam.