Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Tragiczny ping stary pakietow tysiace bledow crc

Anonim

Nie dotyczy

Tragiczny ping stary pakietow tysiace bledow crc


T4l4r napisał(-a):

Router odpada , kable w domu takze . Sprawdzalem wszystko co bylo mozliwe. Z reszta sasiad ma to samo co ja ba jeszcze gorzej ( go wywala co 10-20 min ) i tak w kolko. Na 99% problem lezy gdzies na lini bo praktycznie nie mozliwe aby nagle 2 nasze routery poszly 🙂


@T4l4rNa 100% wina jest postronnie linii.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 41
  • 5
  • 0

Tragiczny ping stary pakietow tysiace bledow crc

Zgloszenie zrealizowane ... Tak wedlug orange wyglada dzialajacy internet i zrealizowane zgloszenie ... Rano 54000 bledow crc ( neistety nie zdazylem zrobic srena router ze wzgledu na ilsoc bledu sam sie resetowal ) ... wieczorem wspaniale skoki pingia . Ja naprawde tego nie rozumie . Intenret dziala i nagle  nie wiadomo skad 30-60 min totalnej zenady po tym czasie znow ok i za godzine moze mniej znow powtorka z rozrywki wtf..Wczoraj sie cieszylem bo dzialalo jako tako a dzis zabawa od nowa..... 

wwwww.jpg


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 41
  • 5
  • 0

Tragiczny ping stary pakietow tysiace bledow crc

Nie ma to jak na 2 zgloszenia ( zrealizowane) o straty pakietow dostac sms dwukrotnie  "informujemy ze moga wystepowac przejsciowe problemy z transferem"....  A pakiety dalej jak leca na leb na szyje po 19  ( ba z dnia na dzien coraz gorzej )... Scren zrobiony minute temu ... wwwwwwwwwwww.jpg


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 41
  • 5
  • 0

Tragiczny ping stary pakietow tysiace bledow crc

"technicy przekazali informację, że w Twojej okolicy niestety mogą występować utrudnienie zawiązane z dużym obciążeniem sieci. Obecnie nie znamy jeszcze terminu, kiedy sieć będzie rozbudowana, aby problem nie występował w przyszłości." Czyli zegnaj internecie na XX czasu ... Przeciez to jets porazka jaksa ...Dzisiaj to jzu wogole internet dziala tak pieknie ze pakiety maja blad TTL ...

bo.jpg

Anonim

Nie dotyczy

Tragiczny ping stary pakietow tysiace bledow crc

Bez tytułu22.png

błędy crc to dalej nadmiernie narastają?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 41
  • 5
  • 0

Tragiczny ping stary pakietow tysiace bledow crc

Co prawda nie jest to jzu 50-75k jak bylo wczesniej ale 17k w ciagu 12h to tez nie jest cud miod...

Margines sygnał/szum
:
6.56.1db
  
Tłumienie
:
33.8                      17.5db
  
Prędkość danych
:
12448955kbps
  
Maksymalna prędkość
:
15032956kbps
  
CRC
:
1796933 

 

Wynik z Winmtr po 10 min 

bo2.jpg


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 164
  • 75
  • 0

Tragiczny ping stary pakietow tysiace bledow crc

Chciałem sobie sprawdzić jak u Mnie na 600Mbits to wygląda i zamieszczam zrzut.


PING TEST ORANGE FIBER 600MBITS na adres 80.230.179.102  17-11-12 17_38_37.png
Anonim

Nie dotyczy

Tragiczny ping stary pakietow tysiace bledow crc

Za dużo błędów crc w takim czasie linia ewentualnie router kuleje tp-link po paru latach użytkowania, że być problem z trzymaniem parametrów. 83.1.4.190 to chyba brama do tego adresu utraty niema pathpinga robiłem 0% utraty.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 41
  • 5
  • 0

Tragiczny ping stary pakietow tysiace bledow crc

Router juz tez mialem inny i to samo ( po za tym jezeli to bylby router to caly dzien bylo by tak samo czy sie myle ? a problem wystepuje po 17-18 ) . Wiec linia na 100% zreszta samo oraneg sie przyznaje ze "zbyt duze obciazenie i nie wiedza keidy nastapi modernizacja " .... 

 

ps dzieki wielkie jaryn za chec pomocy:)

Anonim

Nie dotyczy

Tragiczny ping stary pakietow tysiace bledow crc

Zdalnie to się nie naprawi wiadomo. Może jest walnięty kabel i niema wolnej sprawnej pary, przecież oni prawdy nie napiszą.