Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Telia.net

Anonim

Nie dotyczy

Telia.net


xevo napisał(-a):

Co teraz jak na VPN łape laga?


@xevo Poczytaj sobie na temat co to jest VPN tu  https://nasz.orange.pl/t5/Modemy-i-routery/VPN-do-domu/m-p/26439#M2005


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 54
  • 11
  • 2

Telia.net

Kabel czy Wi-Fi?


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Telia.net

witam od pewnego razu mam wysoki ping w grze world of tanks mam FUN BOX, [prosilem o wymiane modemu na nowy,a jak zwykle uzywam tego fun boxa, wczesniej gralem bylo wszystko dobrze,a teraz jak gram ping 300 i caly wot sie wiesza, ze nawet nie moge wejsc w pulpit , a dzis sprawdzalem ping mam 89, dlatego taki wysoki, ,juz sam nie wiem co mam z tym zrobic, mam 85Mb/S neta, 

Anonim

Nie dotyczy

Telia.net


radoslawrektor napisał(-a):

witam od pewnego razu mam wysoki ping w grze world of tanks mam FUN BOX, [prosilem o wymiane modemu na nowy,a jak zwykle uzywam tego fun boxa, wczesniej gralem bylo wszystko dobrze,a teraz jak gram ping 300 i caly wot sie wiesza, ze nawet nie moge wejsc w pulpit , a dzis sprawdzalem ping mam 89, dlatego taki wysoki, ,juz sam nie wiem co mam z tym zrobic, mam 85Mb/S neta, 


@radoslawrektorA w loginie do Neostrady masz /ipv6 xxxxxxxxxx@neostrada.pl/ipv6 czy bez xxxxxxxx@neostrada.pl


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Telia.net

XXXXXXX@neostrada.pl taki mam, ale dzis anwet mi google sie zawieszaja,. pewnie router trzeba wymienic, strasznie laguje ten net, nie wiem czy czasami nie zakonczyc z orange wspolpracy 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Telia.net

Jest tu jakiś gracz co może opisać sytuację z utratą pakietów, jak wygląda na teraz?

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 54
  • 11
  • 2

Telia.net

Utrat pakietów już nie ma, przynajmniej w CS:GO. Pozostał jedynie tragiczny routing do warszawskich serwerów, po uruchomieniu VPNa ping spada o ~20ms.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 6
  • 0

Telia.net

LOL bez zmian, wciąż lipa 🙂 jeszcze tylko rok mi został

Anonim

Nie dotyczy

Telia.net


piotrekk100000 napisał(-a):

LOL bez zmian, wciąż lipa 🙂 jeszcze tylko rok mi został


@piotrekk100000Jakiś dowód byś pokazał ?  Może coś więcej pomoże nasz od pingu @Anonim


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Telia.net

Czy ktoś moze porobić jakieś testy przez winmtr, by pokazać jak zachowuje się łącze za granicą? Zarówno osoby na światłowodzie jak i adsl/vdsl mile widziane.