Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Telia.net


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Telia.net

Zastanawiam się na pomysłem aby zrobić wydzielona kategorie dla gier z podziałem na poszczególne platformy gdzie z jednej strony zebralibyśmy od Was pełny Feedback a z drugiej strony na bieżąco informowalibysmy co jest po naszej stronie robione lub w trakcie realizacji lub jest planowane. 

 

Dzięki temu moglibyście tez testować czy zmiany poprawiaja czy tez nie. Wiemy ze mamy jeszcze dużo problemów ale Gaming jest dla nas bardzo bardzo ważny bo reprezentuje Wasze potrzeby. I wiemy ze Wasze oczekiwania będą rosły :).


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Telia.net

Spróbujcie sobie na ffth pobrać NOX'a (emulator androida)

Łącze 100Mb/s ... prędkość poboerania 300 kb/s

https://res05.bignox.com/g3/M00/00/B7/CiwyS1h4_ZaAO50BEng1iBqDTAA681.exe?filename=nox_setup_v3.8.0.0...

 

Edit: dodałem screen

ftth-100-test.jpg

 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 3
  • 0

Telia.net

@Remi przepraszam Cię, ale takie posty to jest po prostu skandal! 

 

"Gaming jest dla nas bardzo bardzo ważny bo reprezentuje Wasze potrzeby"

 

"wiemy ze Wasze oczekiwania będą rosły"

 

To jest SMIECH NA SALI!! Jak zawsze, zadnych konkretów. Problem trwa już prawie DWA LATA, a wy piszecie o naszych oczekiwania? Zamiast napisać w końcu jakiś konkret i przedstawić rozwiązanie to piszesz takie puste zdania 😕 Oczekiwałbym w końcu jakiegoś jasnego komentarza w tej sprawie i przybliżonej daty rozwiązania problemu. Czy będzie to w tym miesiącu, półroczu czy może zapomnijmy o jakiś konkretnych zmianach w 2017 roku  , może w kolejnych latach coś się zmieni. Wiem jedno, na chwile bardzo żałuje zmiany operatora z UPC na ORANGE i wszystkim znajomych stanowczo odradzam podpisywanie z nimi umowy do czasu rozwiazania powyzszych problemow.

Pozdrawiam


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Telia.net

Cześć,

 

Rozumiem, że odpowiedź nie jest na tym etapie konkretna i przepraszam :(.

 

Napisałem, że pracuję nad tym aby zmienić sposób komunikacji na informowaniu Was dokładnym co i jak robimy i zaangażowaniu Was w testy czy widać poprawę czy nie. Natomiast potrzebuje na to chwilę. Wrócę z info do końca przyszłego tygodnia co możemy zrobić. Chciałbym też zaangażować tutaj ekspertów od sieci z naszej strony.

 

W grudniu np. robilismy bardzo duze zmiany w zakresie poprawy komunikacji z serwerami Steam (7 krotnie zwiekszajac przepustowość łącza). Czy na przykład obecnie w tym zakresie też widzicie problemy?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 14
  • 0

Telia.net

@Remi w steamie dalej są problemy a dokładniej w Counter striku.. pingów jakiś takich wielkich nie ma choć wg mnie przy internecie 300mb/s powinien byc ping mniejszy niż 40/50 no ale ta utrata pakietów jest o wiele gorsza.. nie zdaża się to w każdej giercie ale na 10 gierek z 4-6 trafia sie z utratą...


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Telia.net

A co ma predkosc internetu do pingu? Zapoznaj sie od czego zalezy ping i nie pisz glupot, bo pozniej inni to czytaja i pisza bez sensu.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 9
  • 0

Telia.net

Wie na co czekać? już zrobć te działy dla graczy, dużo ludzi chciało by uczestniczyć w w zawodach bardziej lub mniej profesjonalnych, ale  ludzie którzy maja Orange sa wykluczeni... CS:GO i Battlefield 4 jest jakas okrutna tragedia jeżeli chodzi o granie przez orange i tu moze być kilka problemów? routing?, priorytetyzacja? słaba przepustowość? robiłem testy WInMTRem do jednego serwera polożonego we frankfurcie w Battlefield, Internet Toya z Łodzi 0 problemów, Multimedia w Płocku 0 problemów, LTE z Paly w Płocku, 0 problemó, Lokalny dostawca MDI w gostyninie, 0 problemów, a Orange? Orange u mnie, packet losty, skaczący jitter, latency, i wysoki ping jak na odległość Polska-Niemcy, nastepnie, Orange miejscowość Kowal (kujawsko Pomorskie) winmtr pokazuje juz nie co inna trase routingu, ale i tak idzie przez frankfurt, wysoki ping, latency duzo packet loss zaznaczam z to wszystko do jednego serwera.

 

@edit: Zeby wykluczyć złe działanie sprzętu, wszystko było mierzone z jednogo tego samego laptopa.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 54
  • 11
  • 2

Telia.net

@Remi, CS:GO to nie tylko serwery Valve, ale też serwery Faceit, Challengeme, gdzie również występuje problem loss'a. To samo dotyczy się TeamSpeaka, gdy pomiędzy serwerem a klientem występuje styk telii.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 54
  • 11
  • 2

Telia.net

@Remi, godzina 20:30, loss na oficjalnych serwerach Valve CS:GO w granicach 5%-15%


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 9
  • 0

Telia.net

@Remi Czy coś robicie z łączami? bo neostrada chodzi gorzej niż ustawa przwiduje? sypie pakietami a  prędkość nie przebija wiecej niz 8MB