Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Technicy podłączyli światłowód, ale zostawili spory nieporządek. Kto ma to posprzątać?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 55
  • 0

Technicy podłączyli światłowód, ale zostawili spory nieporządek. Kto ma to posprzątać?

Zdjęcie zostało zrobione kolejnego dnia przy lepszym świetle. Tak Panowie chcieli pozostawić swoje miejsce pracy. Wiertło jest moje, wiertarkę również użyczyłem swoją gdyż ich sprzętem nie byli w stanie się przewiercić przez zwykła dziurawkę. Pozdrawiam


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Technicy podłączyli światłowód, ale zostawili spory nieporządek. Kto ma to posprzątać?

@lazy_towel  a to w takim razie już wszystko wiadomo, nie dość że partacze to jeszcze "fachofcy" śmią przyjechać do klienta bez odpowiedniego sprzętu monterskiego...szkoda słów...

@lazy_towel  kolego dawaj znać o postępach w związku ze złożoną reklamacją, podwykonawca podwykonawcą ale działa na rzecz firmy Orange i opinia o nim jest de facto opinią o Orange, a właśnie takie negatywne pozostają na długo w pamięci i niosą się "w świat", niestety.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 58
  • 225
  • 2

Technicy podłączyli światłowód, ale zostawili spory nieporządek. Kto ma to posprzątać?

@lazy_towel jeżeli dobrze widzę, to jest to nowy budynek. Dlaczego nie zostawiłeś jakiegoś peszla wchodzącego z zewnątrz do domu?

Nie byłoby tego tematu.. Oczywiście nie bronię monterów, pojechali po całości....


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2516
  • 9023
  • 45

Technicy podłączyli światłowód, ale zostawili spory nieporządek. Kto ma to posprzątać?

Napewno można to było zrobić z większą starannością i porządkiem. Na zewnątrz powinni jakoś ułożyć te kamyczki natomiast wykop raczej prawidłowy. Ziemia nasypana i nie oczekuj że będą grabić. To musi się osiąść i za jakiś czas będzie można to wyrównać ale to już problem właściciela posesji. Natomiast w domu jak widzieli że mają uwalone buty to powinni zasugerować domownikowi aby położył jakieś kartony lub folię. Jeśli tego nie zrobili to sam właściciel powinien zadbać o podłogę a nie liczyć że będą mopem mu czyścić. Pył po wierceniu i ścinki kabli powinni uprzątnąć monterzy.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22120
  • 181

Technicy podłączyli światłowód, ale zostawili spory nieporządek. Kto ma to posprzątać?


@lazy_towelnapisał(-a)

...

Wiertło jest moje, wiertarkę również użyczyłem swoją gdyż ich sprzętem nie byli w stanie się przewiercić

...


Zaraz, czyli jeśli nie miałbyś takiego wiertła to nie dało by się zrobić instalacji? Coś tu się dziwnego wyprawia.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2516
  • 9023
  • 45

Technicy podłączyli światłowód, ale zostawili spory nieporządek. Kto ma to posprzątać?

@j131 prawdopodobnie mieli ale za krótkie. Zdarzają się domy gdzie ściany są jak w bunkrach. Wystarczy też wiercić pod kątem i już kilku centymetrów zabraknie. Ostatecznie musieli by się wrócić po wiertło.