Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Szczęśliwe godziny - prędkość po wykorzystaniu pakietu danych

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 16
  • 0

Szczęśliwe godziny - prędkość po wykorzystaniu pakietu danych

Witam,
czy może ktoś konkretnie (najlepiej z autopsji) odpowiedzieć jak jest z prędkością internetu po wykorzystaniu pakietu danych ale korzystania z internetu między 00-08:00 ? (szczęślwe godziny).
Wszędzie otrzymuje inne odpowiedzi co jest chore ale cóż:)

"W ramach usługi Szczęśliwe Godziny mają Państwo dostęp do internetu w godzinach 00:00-08:00 z pełną prędkością, bez limitu danych i bez pomniejszania dostępnych pakietów danych"

Nie ma jednoznacznie zprecyzowane jednak "z pełną prędkością" raczej wskazuje że niezależnie od pakietu danych ta pełna prędkość w tych godzinach jest ?

Może ktoś testował i odpowie? 🙂

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Szczęśliwe godziny - prędkość po wykorzystaniu pakietu danych

@gati96 szczęśliwe godziny działają, jak masz pakiet GB. Po wykorzystaniu pakietu zakładane jest ograniczenie, również i na szczęśliwe godziny. Pobodnowieniubpakietu znowu masz szczęśliwe godziny z pełną prędkością.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10
Anonim

Nie dotyczy

Szczęśliwe godziny - prędkość po wykorzystaniu pakietu danych

@gati96  nie ma gwarantowanej prędkości, dużo zależy od obciążenia BTS, więc w innej lokalizacji może być szybciej po LTE, inna sprawa że w nocy teoretycznie BTS jest mniej obciążony i możesz mieć max prędkość, ale jest też pewne ograniczenie, jak będziesz agregował po LTE to może wskoczyć lejek techniczny i Dane Mobilne mocno zwolnią.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 16
  • 0

Szczęśliwe godziny - prędkość po wykorzystaniu pakietu danych

Nie sprecyzowałem ale już to robię:)
Chodzi mi oczywiście o to czy prędkość po wykorzystaniu pakietu danych  ALE w czasie korzystania z internetu między 00-08:00 zostaje także obcięta do magicznej prędkości do 1mb/s.
Na prędkość warunki technicznie nie narzekam -jak mam niewyczerpany  pakiet danych (50 DW, 20 UP)

Oczywiscie jest opcja interenet bez limitu do 5 mb/s ale nie piszcie mi o niej bo ona nie działa a kasa jest pobierana 😉

Anonim

Nie dotyczy

Szczęśliwe godziny - prędkość po wykorzystaniu pakietu danych


@gati96napisał(-a)

Nie sprecyzowałem ale już to robię:)
Chodzi mi oczywiście o to czy prędkość po wykorzystaniu pakietu danych  ALE w czasie korzystania z internetu między 00-08:00 zostaje także obcięta do magicznej prędkości do 1mb/s.
Na prędkość warunki technicznie nie narzekam -jak mam niewyczerpany  pakiet danych (50 DW, 20 UP)

Oczywiscie jest opcja interenet bez limitu do 5 mb/s ale nie piszcie mi o niej bo ona nie działa a kasa jest pobierana 😉


By skorzystać z pełnej szybkości trzeba przerwać sesję przed 00:00, inaczej będzie bez Szczęśliwych Godzin, nie testowałem tego u siebie, bo mam 999MB pakiet firmowy 😉


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 16
  • 0

Szczęśliwe godziny - prędkość po wykorzystaniu pakietu danych

Tak wiem, zawsze profilaktycznie rozłączam i łącze ponownie o 00:02. Plan firmowyu były super ale niestety nikt u mnie nie ma firmy.

Czekam zatem za dalszymi odpowiedziami, może ktoś konkretnie odpowie 🙂


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Szczęśliwe godziny - prędkość po wykorzystaniu pakietu danych


@gati96napisał(-a)

Witam,
czy może ktoś konkretnie (najlepiej z autopsji) odpowiedzieć jak jest z prędkością internetu po wykorzystaniu pakietu danych ale korzystania z internetu między 00-08:00 ? (szczęślwe godziny).
Wszędzie otrzymuje inne odpowiedzi co jest chore ale cóż:)

"W ramach usługi Szczęśliwe Godziny mają Państwo dostęp do internetu w godzinach 00:00-08:00 z pełną prędkością, bez limitu danych i bez pomniejszania dostępnych pakietów danych"

Nie ma jednoznacznie zprecyzowane jednak "z pełną prędkością" raczej wskazuje że niezależnie od pakietu danych ta pełna prędkość w tych godzinach jest ?

Może ktoś testował i odpowie? 🙂


Znając zagrywki operatorów to myślę że w tych godzinach masz bez limitu z pełną dostępną w tym momencie prędkością i nie pomniejsza Ci puli którą masz. Po za tymi godzinami jak wyczerpiesz limit i włączy Ci się lejek do 1Mb/s to szczęśliwe godziny już Ci nic nie dadzą. Ale mogę się mylić. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Szczęśliwe godziny - prędkość po wykorzystaniu pakietu danych

@gati96 szczęśliwe godziny działają, jak masz pakiet GB. Po wykorzystaniu pakietu zakładane jest ograniczenie, również i na szczęśliwe godziny. Pobodnowieniubpakietu znowu masz szczęśliwe godziny z pełną prędkością.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 16
  • 0

Szczęśliwe godziny - prędkość po wykorzystaniu pakietu danych

Czyli tak jak myślałem," nieszczęśliwe godziny " powinno być. Dzięki za konkret 🙂


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Szczęśliwe godziny - prędkość po wykorzystaniu pakietu danych

@gati96A czemu, po wykorzystaniu pakietu w ramach abonamentu miałyby działać szczęśliwie godziny z pełną prędkością? Usługa działa poprawnie.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 16
  • 0

Szczęśliwe godziny - prędkość po wykorzystaniu pakietu danych

@sebaswiderski 
A czemu nie napiszecie o tym wprost, wytłumaczalnie zrozumiale i jednoznacznie w regulaminie ?
"W ramach usługi Szczęśliwe Godziny mają Państwo dostęp do internetu w godzinach 00:00-08:00 z pełną prędkością, bez limitu danych i bez pomniejszania dostępnych pakietów danych"

A czemu jedna Pani z czatu mówi, że  " w ramach szczęśliwych godzin prędkość jest pełna przez cały okres rozliczeniowy "- pewnie zerknęła w Wasz nieprecyzyjny regulamin bo tak jest skonstruowany.

Znalazłem rozwiązanie jakie chciałem pisząc ten post (wskazałem je również) nie ma sensu pisać na temat niewiedzy NIEKTÓRYCH pracowników Orange oraz dalej kontynuować tego wątku. To już trzeci przypadek gdzie pracownik z czatu mówi zupełnie co innego niż jest faktycznie. Dla chętnych odsyłam do mojego innego postu:
https://nasz.orange.pl/t5/Internet-domowy/Us%C5%82uga-Bez-limitu-danych-do-5-Mb-s-nie-dzia%C5%82a-Wa...