Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Synchronizacja neostrady


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 225
  • 108
  • 5

Synchronizacja neostrady

Jestem już klientem Oragne od długiego czasu, ale nigdy nie zdarzyło mi się ze prędkość po wizycie technika spadała. Mianowicie w sobote linia synchronizował się 20 minut następnie w niedziele czekałem 45 minut na połączenie/ synchronizacje więc zadzwoniłem na infolinie. Dziś przyjechał technik  powiedział że usterka naprawiona zresetowaliśmy kilka razy router dla pewności synchronizacja była natychmiastowa. Ale prędkość spadła z 28 na 21 oraz zaczęły pojawiać się błędy

linia30.04.2018.png
normalnie po 20 godzinach ilość błędów to ok 10 a teraz po kilku godzinach  130 błędów. Możliwe że to tak zostanie ?

8 ODPOW. 8
Anonim

Nie dotyczy

Synchronizacja neostrady

@WabolMonsterCoś ta naprawa nie wyszła ale i tak masz wszystko zgodne z umowa jak nie spadnie poniżej to i tak Ci nie naprawią.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 71
  • 71
  • 0

Synchronizacja neostrady

Wydaje mi się, że DSLAM (czy jak się to urządzenie nazywa) zmniejszył prędkość, żeby zwiększyć stabilność łącza.

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Synchronizacja neostrady

@WabolMonster Tyloma błędami się nie przejmuj. Jeżeli ta ilość pójdzie w tysiące, to zgłoś uszkodzenie, poproś o poprawienie krosowania, zmianę pary w przebiegu łącza.


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Synchronizacja neostrady


@frodo napisał:
Wydaje mi się, że DSLAM (czy jak się to urządzenie nazywa) zmniejszył prędkość, żeby zwiększyć stabilność łącza.

DLM 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Synchronizacja neostrady

@WiktorTrafiony zatopiony to właśnie jest słynny DLM 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 225
  • 108
  • 5

Synchronizacja neostrady

Ok w takim razie się nie przejmuje.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 164
  • 75
  • 0

Synchronizacja neostrady

Mając takie łącze zastanowiłbym się na Twoim miejscu nad sprawdzenie LTE Advanced od PLUS.Ludzie potrafią wyciągać 250Mbit/s w odludnych miejscach gdzie stoi akurat nadajnik więc może i sam będzie miał szczęście znaleźć się w jego zasięgu.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 225
  • 108
  • 5

Synchronizacja neostrady

Akurat z plusem u mnie słabo ale orange w tym roku postawiło nadajnik LTE + ok 100 metrów od mojego domu.Widzę go z okna prędkości na telefonie 180/47 w środku domu przy sile sygnału 78% więc nieźle ale umowa na neo jeszcze 9 mc 😞