Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Swiatłowòd w Bydgoszczy


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Swiatłowòd w Bydgoszczy

Witam,

chce zamówić światłód w Bydgoszczy 600 Mbit. Czy możecie się podzielić swoimi doświadczeniami odnośnie szybkości tego rozwiązania ziszczą wyjściu na świat. Chodzi mi szczególnie o serwery Netflix amazon oraz Apple i YouTube. 

8 ODPOW. 8
Anonim

Nie dotyczy

Swiatłowòd w Bydgoszczy


Vorlon napisał(-a):

Witam,

chce zamówić światłód w Bydgoszczy 600 Mbit. Czy możecie się podzielić swoimi doświadczeniami odnośnie szybkości tego rozwiązania ziszczą wyjściu na świat. Chodzi mi szczególnie o serwery Netflix amazon oraz Apple i YouTube. 


@Vorlon Wszystko masz opisane https://nasz.orange.pl/t5/%C5%9Awiat%C5%82ow%C3%B3d-i-Neostrada/Telia-net/m-p/3657#M258

I tutaj opisane przez kolegę @mabud73 

https://nasz.orange.pl/t5/Baza-wiedzy-%C5%9Awiat%C5%82ow%C3%B3d-i/Problemy-z-protoko%C5%82em-quot-IP...

Mi wystarcza 80 Mb


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Swiatłowòd w Bydgoszczy

@Anonim Ale ja bedę miał umowę biznesową czy to coś zmienia w temacie? Bo na świat muszę mieć pewne łacze około 200Mbit. Czy przy umowie na 600Mbit to parametry łacza nie spadną poniżej 200Mbit?

Anonim

Nie dotyczy

Swiatłowòd w Bydgoszczy


Vorlon napisał(-a):

@vdsl2 Ale ja bedę miał umowę biznesową czy to coś zmienia w temacie? Bo na świat muszę mieć pewne łacze około 200Mbit. Czy przy umowie na 600Mbit to parametry łacza nie spadną poniżej 200Mbit?


@Vorlon Wszystko masz napisane w regulaminie i umowie. A czy swiat pozwala na pełne 200Mb to jest tym różnie


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Swiatłowòd w Bydgoszczy

@Anonim W regulaminie jest 70% szybkości łacza wiec to wychodzi 420Mb. Jak czytałem w wątku o Teli klienci biznesowi podobno są rutowani inna trasą i  nie występuja u nich takie wachania transferu. Ale czy tak jest rzeczywiście?

Dlatego może niech ktoś się podzeli swoimi doświadczeniami kto ma umowe biznesową.

 

Anonim

Nie dotyczy

Swiatłowòd w Bydgoszczy


Vorlon napisał(-a):

@vdsl2 W regulaminie jest 70% szybkości łacza wiec to wychodzi 420Mb. Jak czytałem w wątku o Teli klienci biznesowi podobno są rutowani inna trasą i  nie występuja u nich takie wachania transferu. Ale czy tak jest rzeczywiście?

Dlatego może niech ktoś się podzeli swoimi doświadczeniami kto ma umowe biznesową.

 


@VorlonTo trochę poczekasz na taką odpowiedż.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Swiatłowòd w Bydgoszczy

@Anonim Jeszcze mam jedno pytanie Czy router, który oferuje orange dla switałowodu ma tryb brigde, żeby przekazać Ip publiczne do mojego routera?

Anonim

Nie dotyczy

Swiatłowòd w Bydgoszczy


Vorlon napisał(-a):

@vdsl2 Jeszcze mam jedno pytanie Czy router, który oferuje orange dla switałowodu ma tryb brigde, żeby przekazać Ip publiczne do mojego routera?


@Vorlon O jaki router pytasz ? Myśle że nie ma takiej opcji jak tryb brigde.

Anonim

Nie dotyczy

Swiatłowòd w Bydgoszczy

@Vorlon Czy jesteś dalej zainterowany swoim tematem?