Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Spadek prędkości internetu nie korzystamy z tv


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Spadek prędkości internetu nie korzystamy z tv

 

Dobry wieczór, prędkość internetu gwałtownie spadła, nie można w godzinach wiecznych połączyć się np.: z youtube
W załączniku zdjęcie z testu,
wartości pobierania i wysyłania, należny przemnożyć przez 8, co daje w obu przypadkach około 1,2 MB
z jakiego powodu tak się dzieje i jak można to zmienić. 

Screenshot from 2018-09-16 16-06-10.png

2 ODPOW. 2

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Spadek prędkości internetu nie korzystamy z tv

Witam,

Od jakiegoś czasu u mnie dzieje się podobnie. W godzinach 20:00-22:00 występuje kompletny brak możliwości korzystania z internetu. Router rozłącza się co chwila, parametry wołają o pomstę do nieba. Dodam, że nie mieszkam w terenie mocno zurbanizowanym, a właściwie mieszkam na odludziu ( w innych godzinach transfery są bardzo dobre ... mija 20:00 i coś wszystko trafia, a przy tym człowieka również). Podejrzewam algorytm "kagańcowy" - "...no nie pooglądasz sobie człowieku NICZEGO, ponieważ mamy taki humor, żeby ci skołatać trochę nerwów". 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2025
  • 6249
  • 69

Spadek prędkości internetu nie korzystamy z tv

@Kacper_ek, miewam podobnie w podobnej okolicy. U mnie linia jest mało stabilna i albo pomoże restart usługi na centrali (można to załatwić dzwoniąc do BOKu) albo raz na kilka miesięcy przyjeżdżają do mnie technicy na pomiary a potem zmniejszają na centrali upstream. Przez parę miesięcy jest stabilnie a potem automat znowu podnosi upstream i tak w koło macieju. Na vdsl jestem za daleko a światłowodów nie opłaca się ciągnąć, przynajmniej na razie.

Tak czy siak, będąc w domu skontaktuj się z BOK, opisz dokładnie sytuację (kiedy, ile razy rozłączało), zapewne zrobią ci restart i być może to coś da.