Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Skoki Pingu przy zachowaniu takiego samego downloadu


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 0

Skoki Pingu przy zachowaniu takiego samego downloadu

Witam,niestety nie mogę zgłosić sprawy na infolinie ponieważ nie jestem właścicielem lini,a tylko jej użytkownikiem (jestem na wynajmie a właścicielka ma gdzieś to,iż skacze mi ping).Zauważyłem od samego początku gdy się wprowadziłem iż łącze jest bardzo niestabilne (bywały braki w internecie na pare h ale i też parę minut),posiadam też skaczące pingi w grach mmo oraz na samym speed teście (sprawdziłem na kilku stronach,niestety ale wysoki ping powatarzał się wszędzie,poświeciłem dużo czasu aby "ująć"w odpowiedniej chwili skoki pingu na teście).Dostawcą jest orange,co mogę zrobić w takiej sytuacji?Dodam iż mam dostęp do routera (admin/admin).

Pozdrawiam.

25 ODPOW. 25
Anonim

Nie dotyczy

Skoki Pingu przy zachowaniu takiego samego downloadu

@mimus94 Pokaż jak wygląda to  przez cmd pathping wp.pl

Przechwytywanie1.PNG


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 0

Skoki Pingu przy zachowaniu takiego samego downloadu

Proszę bardzo @Anonimlogi.png

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Skoki Pingu przy zachowaniu takiego samego downloadu

@mimus94 Jaki to router ? Bo tu jest już problem.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 0

Skoki Pingu przy zachowaniu takiego samego downloadu

@Anonim jest to sagecom fast 2704

to jest jakaś porażka

http://www.speedtest.pl/test/150285920
Anonim

Nie dotyczy

Skoki Pingu przy zachowaniu takiego samego downloadu


mimus94 napisał(-a):

@vdsl2 jest to sagecom fast 2704

to jest jakaś porażka

http://www.speedtest.pl/test/150285920

@mimus94 Czy masz hasło i login do Neostrady ?


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 0

Skoki Pingu przy zachowaniu takiego samego downloadu

@Anonim login chyba jest podany na stronie routera (mam dostęp bo osoba która jest odpowiedzialna za działanie internetu w tym budynku,nie zmieniła hasła)lecz hasło jest ******** .

Anonim

Nie dotyczy

Skoki Pingu przy zachowaniu takiego samego downloadu

@mimus94 To wiem że jest login widoczny ale nie masz hasla do uslugi tylko do routera

admin/admin


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 0

Skoki Pingu przy zachowaniu takiego samego downloadu

@AnonimTak dokładnie to właśnie napisałem,mam tylko login nesostrady lecz nie posiadam hasła bo nie jestem właścicielem (Właścicielką jest osoba,u której wynajmuje mieszkanie od 2 tygodni którą nie interesują moje problemy z pingiem,bo nawet nie wie co to jest)za to mam dostęp do routera,który jest w mieszkaniu osoby,która się podobno zajmuje tym internetem.

Edit1.Czy mogę jako taka osoba zgłosić coś do orange podajac tylko adres,imię i nazwisko właściciela (mam na umowie najmu)i tą nazwę z dopiskiem @neostrada.pl? 

Anonim

Nie dotyczy

Skoki Pingu przy zachowaniu takiego samego downloadu


mimus94 napisał(-a):

@vdsl2Tak dokładnie to właśnie napisałem,mam tylko login nesostrady lecz nie posiadam hasła bo nie jestem właścicielem (Właścicielką jest osoba,u której wynajmuje mieszkanie od 2 tygodni którą nie interesują moje problemy z pingiem,bo nawet nie wie co to jest)za to mam dostęp do routera,który jest w mieszkaniu osoby,która się podobno zajmuje tym internetem.


@mimus94 A czy możesz mi pokazać statystyki DSL z routera ? Nie po jest jeszcze wymagany pin do uslugi.