Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Składniki opłat w Orange Love


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Składniki opłat w Orange Love

Wiesz akurat złożyły się tutaj dwie sprawy: Twoja ostatnia migracja na Love i zmiany na portalu i wprowadzanej Nowego Mój Orange. Te usługi nie świadomie miałeś wiele lat. Podglądasz wszędzie, Twoje uwagi na pewno są cenne. Chodzi mi o tylko, że nie właściwa modyfikacja usług może spowodować duże problemy, łącznie z całkowitym wyłączeniem wszystkich usług - bo często jedno zlecenie może pociągnąć za sobą kolejne. Dlatego moja prośba.

Co do opłat - ja osobiście poczekałbym na fakturę. Bo widać po Twoich screenach (nie tylko w tym wątku), że masz mocno zamieszane. Bo w trakcie okresu ostatnie zmiany spowodowały zamieszanie. A próbowałeś zalogować się na usługi stacjonarne w aplikacji mobilnej? 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Składniki opłat w Orange Love

@Anonim Tak jak napisał @Piotrekk85 nie wszystkie te informacje powinieneś widzieć, podejrzewam też, że kwota, która Ci się wyświetla jest błędna, Zakłopotany mężczyzna dlatego proszę Cię o cierpliwości, żeby można było to poprawić. 

Anonim

Nie dotyczy

Składniki opłat w Orange Love

@Mikołaj, ok, jestem czasem cierpliwy i dopóki nie zobaczę faktur, nie będę marudziłEmotikon: Szczęśliwy Wszystko, co czynię, jest dla dobra ogółu i niech tak pozostanie. Myślisz @Piotrekk85, że w aplikacji będzie lepiej? Tam dopiero jest kosmos z logowaniem. Dobrze, że mam notesEmotikon: Szczęśliwy Podglądnę dla pewności, ale trochę to potrwa, bo te "zabawki" są dla wnuczkiEmotikon: MrugającyEmotikon: Język Na PC widzę całą tablicę.