Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Sagemcom F@st 2704 brak WIFI


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Sagemcom F@st 2704 brak WIFI

Szukałem na forum ale nie znalazłem takiego przypadku. Zrywanie połączenia adsl na tym urządzeniu to norma. Ale nie o tym. Nie ma wifi, tak poprostu, nawet po zalogowaniu na 192.168.1.1 brak opcji sieć bezprzewodowa. Przywracanie firmeware nic nie daje. Jakieś pomysly? sagemcom.jpg

 

Tak przy okazji, neo 20mb ping jest ok 20-30 ale download max 13mb/s

słupek 50m od domu skrzynka 1000m. zrywanie łącza. Wina sprzętu? 

Ostatnio Pani z infolini proponowała funboxa TV itd. wyśmiałem ją że to nie mozliwe przy takiej jakości łącza. Jakieś rady czy zostaje reklamacja? 

6 ODPOW. 6
Anonim

Nie dotyczy

Sagemcom F@st 2704 brak WIFI

@DoubleJabolG Reset routera do ustawień fabrycznych.

Anonim

Nie dotyczy

Sagemcom F@st 2704 brak WIFI

Bez tytułu16.png

Statystyka to jak wygląda? W takim urządzeniu nie jest normą zrywanie połączenia coś nieprawidłowo działa.

Bez tytułu17.png


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Sagemcom F@st 2704 brak WIFI

Juz próbowałem, reset nic nie pomógł. WiFi wyparowalo... Dziwne że go w menu wogole nie ma. Statystyki wrzucę jak bd w domu. Raczej fizyczny problem, bo zauważyłem że jest jeszcze uwalone jedno złącze LAN. 


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Sagemcom F@st 2704 brak WIFI

a oto statystyki:dast.png


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 54
  • 11
  • 2

Sagemcom F@st 2704 brak WIFI

Prawdopodobnie padł moduł Wi-Fi, przez co sterownik nie jest ładowany podczas startu systemu i przez to nie jest też widoczny w panelu konfiguracyjnym. Jeżeli nie minęły 2 lata od zakupu to możesz reklamować urządzenie w Orange z tytułu rękojmi.

Anonim

Nie dotyczy

Sagemcom F@st 2704 brak WIFI

Trzeba wymienić na działający parametry linii są prawidłowe. Naprawić to może by się i dało wi-fi ze zdjęcia to nie zdiagnozuje, zależy co padło. Lan może już być nie naprawialny.