Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rozłączenia internetu co godzinę


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Rozłączenia internetu co godzinę

Witam!

Jak w nazwie tematu, chciałbym poruszyć sprawę rozłączania mojej neostrady co +/- godzinę. Dzieje się to już od 2 dni i przeszkadza w używaniu internetu, ponieważ gdy stracę połączenie z internetem muszę fizycznie restartować router (odciąć od prądu) ponieważ nie mogę nawet wejść na 192.168.1.1 🙂

PS. W załączniku screenshot, na którym jest pokazana właśnie próba wchodzenia do routera przez przeglądarkę.


neostrada2.png
13 ODPOW. 13
Anonim

Nie dotyczy

Rozłączenia internetu co godzinę

Zrób "twardy" reset routera. Przygotuj sobie swój login oraz hasło do logowania do neostrady (zazwyczaj jest ono na umowie). Jeśli to nie rozwiąże problemu skontaktuj się z BOK. Pozdrawiam.

Anonim

Nie dotyczy

Rozłączenia internetu co godzinę

@xKokos 

Jaki masz router i system windows ?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Rozłączenia internetu co godzinę

@Anonim

Jeżeli chcesz powiedzieć, że to przez mój komputer, to jesteś w sporym błędzie mój "kolego" 🙂 Wszystko działało bez zarzutu do przedwczoraj... Windows 7 Pro, Router FunBox 2.0

@Anonim

Zrobiłem 🙂 Jednak nic to nie dało


funbox.png
Anonim

Nie dotyczy

Rozłączenia internetu co godzinę


xKokos napisał(-a):

@vdsl2

Jeżeli chcesz powiedzieć, że to przez mój komputer, to jesteś w sporym błędzie mój "kolego" 🙂 Wszystko działało bez zarzutu do przedwczoraj... Windows 7 Pro, Router FunBox 2.0

@pablo_ck

Zrobiłem 🙂 Jednak nic to nie dało


@xKokos Jak już podajesz to statystyki DSL ?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Rozłączenia internetu co godzinę

Proszę 😉 Jest to niestety po restarcie, ponieważ po zerwaniu linii nie mogę się dostać do routera przez komputer 🙂


DSL.png
Anonim

Nie dotyczy

Rozłączenia internetu co godzinę

@xKokos Zobacz tu


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 541
  • 648
  • 24

Rozłączenia internetu co godzinę

Może to być też problem z kartą sieciową w komputerze. Kiedyś miałem podobny problem, pomogła zmiana sterowników, bo Windows Update zaciągnął sobie jakies nowe badziewne. Czy w tym samym czasie problem występuje również na telefonie lub innych urządzeniach? Jeśli tak to zostaje telefon do BOK i wymiana routera.

Anonim

Nie dotyczy

Rozłączenia internetu co godzinę

Nie napisałeś, jak zachowuje się lampka @ podczas stracenia połączenia z internetem?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Rozłączenia internetu co godzinę

Lampka @ cały czas się świeci, dopiero gdy odłączę liveboxa od prądu i podłącze gubi połączenie na 2-3min i zapala się czerwone.