Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Router funbox 6


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 466
  • 1966
  • 4

Router funbox 6

Domyślam się że polecasz ale nie wiem co będzie w grudniu a na 1GB nie przejdę bo nie czuje narazie takiej potrzeby. 

Anonim

Nie dotyczy

Router funbox 6

@slav72  nie trzeba mieć FunBox 6.0, by mieć dobre wi-fi, ba można mieć dużo lepszy zasięg na routerze dodatkowym, kwestia wydania około 300zł, będzie tylko wi-fi obsługiwał, wszelkie usługi Orange przejmie FunBox 2.0/ 3.0/ 6.0, jeden minus takiej operacji to dodatkowy sprzęt i dodatkowy wydatek, ale zysk będzie większy, bo sprzęt od operatora, ma wi-fi średnie, zresztą gro operatorów tak robi, gwarantowana szybkość i dostępność usług, jest głównie po kablu lan, wi-fi nie gwarantuje max prędkości czy zasięgu w całym mieszkaniu klienta.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 466
  • 1966
  • 4

Router funbox 6

Zgadza się problem w tym że jak padnie Funbox to problem ma orange jak padnie mi mój routter to problem mam ja niewielka ale jakże istotna różnica 😄 funbox 6 ma podobno lepsze anteny wifi...... 

Anonim

Nie dotyczy

Router funbox 6

@_Artek_  zgadzam się z tobą, choć z drugiej strony, router z wbudowanymi antenami, nie grzeszy idealnym pokryciem wi-fi w lokalu, ja mam TP-Linka Archer C5400 i te 8 anten robi swoje, pokrycie wi-fi jest rewelacyjne w domu, operatora router w szafce leży, ONT i TP-Link pracują na 1Gb/s 😉

Oczywiście nie namawiam do takiego wydatku, ale TP-Link Archer C6 ma lepszy zasięg po wi-fi niż routery operatorów (4 anteny + 1 wbudowana i koszt 150  zł)


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Router funbox 6

@Anonim nie pisałem że trzeba mieć FB 6 żeby mieć lepsze wifi, pisałem że szóstka radzi sobie z rozsiewaniem wifi lepiej od trójki (z własnej autopsji), oczywiście nie neguję faktu o wyższości routerów ze sklepu nad operatorskimi.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 466
  • 1966
  • 4

Router funbox 6

Mam na laptopie po wifi prawie 500 więc różnica byłaby niewielka a konsole i tv mam podpięte do switcha po kablu... jakby był fb 6 to bym się cieszył jak nie ma to też płakał nie będę 😄 

Anonim

Nie dotyczy

Router funbox 6

@_Artek_  jest tak jak piszesz ☺


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 28
  • 47
  • 0

Router funbox 6

a ten fubnox coś warty?bo jakoś nigdy ich nie używałem .jak miałem neo to dsl-ac68u później do ftth miałem rt-ac68u następnie rt-ac87u a teraz mam rt-ac5300 i ciekawi mnie to wifi 6 AX i w sumie to tylko fon by je wykorzystał 😉


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Router funbox 6

@ManioG poczytaj tu https://nasz.orange.pl/t5/AMA-Funbox-6/bd-p/ama-funbox-6 i sam zdecyduj czy warto


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 28
  • 47
  • 0

Router funbox 6

narazie chyba z tego co czytałem niewarto a lubię mieć kontrolę nad tym co się dzieje w mojej sieci i zarządzać nią.  Z drugiej strony to chyba najatańszy router ax :))) tylko w orange