Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Router TP-LINK TX-VG1530 a światłowód


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 0
  • 0

Router TP-LINK TX-VG1530 a światłowód

Witam.

Czy router TP-LINK TX-VG1530 typu GPON z wejściem na światłowód obsłużył bym mi internet światłowodowy Orange? Nie chcę FUnboxa ani Liveboxa. Dzięki temu routerowi nie potrzebne by mi było również urządzenie ONT. Jesli jest to mozliwe to zakupię ten router. Mogli byście mi może napisać mniej więcej konfigurację do połączenia? Będę go używał tylko do internetu bez TV i bez Telefonu.

18 ODPOW. 18
Anonim

Nie dotyczy

Router TP-LINK TX-VG1530 a światłowód

@radko024 A czy znasz cenę tego tp-linka?

Masz tu przykład FTTH


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 0
  • 0

Router TP-LINK TX-VG1530 a światłowód

Ceny nieznam. Te strone ktora mi podales i nie ma tam wariantu bez  ONT. Napisalem kiedys do Orange podobne pytanie to odpisali mi ze z tym routerem jest to mozliwe ale bez wsparcia i konfiguracji z ich strony.

Anonim

Nie dotyczy

Router TP-LINK TX-VG1530 a światłowód


radko024 napisał(-a):

Ceny nieznam. Te strone ktora mi podales i nie ma tam wariantu bez  ONT. Napisalem kiedys do Orange podobne pytanie to odpisali mi ze z tym routerem jest to mozliwe ale bez wsparcia i konfiguracji z ich strony.


Jak najbardziej zgadzam się z Orange oni sprzedają usługę, ale bez wsparcia z ich strony.A cena za tp-linka pewnie będzie powyżej 1000zl. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Router TP-LINK TX-VG1530 a światłowód

A to ma być pełne FTTH czy jakieś opcje pośrednie?

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 0
  • 0

Router TP-LINK TX-VG1530 a światłowód

Niekoniecznie 1000  zł gdyż światłowodowy modem bez rotera tej samej firmy kosztuje ok 200  zł . http://www.korpol.pl/index.php?p3404,tx-6610-tp-link-1-port-gigabit-gpon-terminal-1x-gigabit-1x-sc-u...


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 0
  • 0

Router TP-LINK TX-VG1530 a światłowód

Piotrekk85:  no tak. Pełne. Takie jak oferuje Orange ale na własnym routerze.

Anonim

Nie dotyczy

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 0
  • 0

Router TP-LINK TX-VG1530 a światłowód

Chodzi mi o to jak skonfigurowac jedno z tych urzadzen  bo nie chce nic od nich dzierzawic. 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 0
  • 0

Router TP-LINK TX-VG1530 a światłowód


vdsl2 napisał(-a):

@radko024 Masz tu https://jadopado.com/product/JM00204711/tp-link-tx-vg1530-wireless-voip-gpon-router/433878


Wiesz, nie koniecznie chce ten router. Moze byc ten modem co podalem