Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rezygnacja ze światłowodów oraz ile kosztuje Taryfa Multipakiet oraz Światłowód ?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 74
  • 105
  • 0

Rezygnacja ze światłowodów oraz ile kosztuje Taryfa Multipakiet oraz Światłowód ?

1. Mieszkam w domu jedno rodzinnym. Mają w tym tygodniu przyjechać technicy do montażu światłowodów. Już się umówiłem na wizytę ale mam remont w domu i i nie chcę aby mi się pałętali po domu. Czy można zrezygnować i umówić się np. na wizytę za miesiąc czy terminy takiego montażu są bardzo odległe ? Nie śpieszy mi się z tym światłowodem i jeżeli jest możliwość zawieszenia instalacji to bym skorzystał. Na infolinii gadają że już trzeba montować bo nie wiadomo kiedy kolejny termin. Myślę że tak gadają aby jak najwięcej zarobić.

2. Czy ktoś jest zorientowany jak wygląda koszt takiego światłowodu ? Mam mieć opcję 300mb. Dodam że aktualnie płace za opcję Neostrada, Telewizja i rozmowy z USA 90zł miesięcznie (Taryfa Multipakiet). Na infolinii Pani powiedziała że za Światłowód będę płacił dodatkowo 20zł więcej. Czy to prawda ?

3 ODPOW. 3

Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Rezygnacja ze światłowodów oraz ile kosztuje Taryfa Multipakiet oraz Światłowód ?

Pytanie czy chodzi o migracje już do światłowodu czy tylko zrobienie przyłącza do budynku.

Terminy jest uzależniony od regionu. Jeżeli instalacja do budynku jest już doprowadzona to termin podłączenia w dużych miastach jest to ok 1-2 dni roboczych.

Koszt za domek jest to dodatkowe 14.99 zł miesięcznie do standardowej ceny. Czyli za tzw. Multipakiet standardowo płacisz 89.99 za opcję 300mb + 14.99 za domek.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 74
  • 105
  • 0

Rezygnacja ze światłowodów oraz ile kosztuje Taryfa Multipakiet oraz Światłowód ?

Podłączenie do domu. Kable są już położone na całej ulicy.


Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Rezygnacja ze światłowodów oraz ile kosztuje Taryfa Multipakiet oraz Światłowód ?

To tak jak wspomniałem wcześniej... Ok 2 dni roboczych zależy od regionu.