Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pytanie odnośnie instalacji światłowodu


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 4
  • 0

Pytanie odnośnie instalacji światłowodu

Witajcie, mieszkam w domku jednorodzinnym, od początku czerwca są założone światłowody na słupach przy ulicy. Od 2 tygodni chodzą po domach doradcy/sprzedawcy usługi orange światłowód, mam już aktywną neostradę 10Mb na łączu miedzianym, plus telefon VoIP. Mam małą zagwostkę, otóż czy jest możliwość zamówienia neostrady 100Mb + telefon VoIP za 39,99 za pierwszy rok, a za następny 69,99? Doradca, który był u mnie w domu przekazał mi informację, że tylko 79,99 i to od pierwszego miesiąca trwania umowy...
Dalej, czy po instalacji światłowodu i aktywacji usługi będzie naliczona opłata aktywacyjna? Byłem świadkiem takich sytuacji, że sprzedawca zapewniał, że instalacja i aktywacja jest darmowa, a później okazało się, że była naliczona opłata 200 zł... 
Pytam, bo otrzymałem na maila cennik oraz regulamin świadczenia usług, a nie umawiałem się na żadną wizytę techników, nawet umowy nie miałem przedstawionej... A z tego co jest tam wypisane to nie da się za bardzo zrozumieć....

Dzięki za wyrozumiałość oraz za ewentualną pomoc i odpowiedź. Pozdrawiam 🙂

7 ODPOW. 7

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Pytanie odnośnie instalacji światłowodu

Promocja o której wspomniałeś, czyli 39zł przez pierwszy rok jest dla nowych Klientów. Jeżeli jesteś w trakcie trwania umowy, to możesz skorzystać z promocji dla przedłużających. Najlepsze są pod koniec trwania umowy.

Kwestia aktywacji jest zależna od wybranej przez Ciebie oferty.

 

https://www.orange.pl/love/konfigurator - w każdej chwili możesz wybrać Orange Love, gdzie możesz mieć za 99,99zł Internet do 100Mb/s, telefon w technologii VOiP, telefon komórkowy i telewizję. W konfiguratorze można samodzielnie wybrać potrzebne usługi.

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 4
  • 0

Pytanie odnośnie instalacji światłowodu

Hmmm, tak się składa, że umowa mi się skończyła na miedzi, obecnie obowiązuje mnie umowa odnawialna co 6 miesięcy, wiadomo o co chodzi. Orange LOVE mnie nie interesuje, bo telewizję mam satelitarną, a telefony komórkowe mam na kartę i jestem zadowolony z obecnej sytuacji. Dziwna sytuacja wyszła trochę, bo gdy wszedłem na https://www.orange.pl/przedluzam-swiatlowod to przy zaznaczeniu opcji przedłużenie umowy, pokazało mi cenę 39 zł i 69 zł. Dzięki za odpowiedź 🙂


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Pytanie odnośnie instalacji światłowodu

Jeżeli Ci się pokazała taka informacja, to warto w takim razie skorzystać Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 4
  • 0

Pytanie odnośnie instalacji światłowodu

Ok, dzięki za poświęcenie czasu i za odpowiedzi, raczej się skuszę na tą ofertę 🙂
Pozdrawiam

Anonim

Nie dotyczy

Pytanie odnośnie instalacji światłowodu

@noniewiemTylko pamiętaj że zostanie Ci naliczony abonament za obecny miesiąc i następny wiec będzie większa faktura a potem będzie już normalnie. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 123
  • 105
  • 0

Pytanie odnośnie instalacji światłowodu

Oplaca sie jeszcze trzymać telefon na kartę ? w pakiecie Love Internet swiatlowodowy 100Mbps + abonament komórkowy mam za 79,90, w tym darmowe rozmowy na komroki i stacjonarki do wszystkich + sms, mmsy, 5GB internetu. Teraz jakbym chcial wiecej pogadać na kartę to bym chyba poszedl z torabami 🙂

Wczesniej mialem jeszcze taniej ten pakiet Love bo za 69,90 jak mialem internet VDSL 80Mbps.

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Pytanie odnośnie instalacji światłowodu


@PeterMac83napisał(-a)

Oplaca sie jeszcze trzymać telefon na kartę ? w pakiecie Love Internet swiatlowodowy 100Mbps + abonament komórkowy mam za 79,90, w tym darmowe rozmowy na komroki i stacjonarki do wszystkich + sms, mmsy, 5GB internetu. Teraz jakbym chcial wiecej pogadać na kartę to bym chyba poszedl z torabami 🙂

Wczesniej mialem jeszcze taniej ten pakiet Love bo za 69,90 jak mialem internet VDSL 80Mbps.

 


Opłaca się. Nie każdy ma neo, czy inne światło. Za 25 zł. masz no limit na rozmowy i sms oraz większy pakiet netu. Jedyny minus to brak MMSów 😞

 

No i brak lojalki 🙂