Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pytanie o światłowód

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 16
  • 0

Pytanie o światłowód

Witam chciałbym się państwa zapytać ponieważ od jakiegoś czasu zauważyłem że pod koniec mojej ulicy są wywieszone okablowania na słupach takie pętle, w miejscowości obok jest już światłowód i od tamtej miejscowości są poprowadzone pętle na słupach, na jednym z nich tutaj w mojej miejscowości jest już jedna skrzynka lecz nie są podłączone do niego żadne kable. czy w najbliższym czasie będzie montowany światłowód, i jak by to wyglądało? do tej skrzynki od mojego domu jest około 500m i myśle . Panowie dzwonili tutaj do mnie że będą montować światłowód lecz w dzień montażu zadzowonili i okazało się że na tą chwile nie ma możliwości. 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pytanie o światłowód

Tak. Termin był na wrzesień 2019, ale są pewnie jakieś opóźnienia. Podejrzewam, że brakuje ludzi do pracy.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

12 ODPOW. 12

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pytanie o światłowód

Jeśli nie tajemnica, podasz nazwę miejscowości?

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 16
  • 0

Pytanie o światłowód

Targowisko małopolskie, ale patrzyłem na mapie zasięgu i niestety jeszcze nic tam nie ma


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pytanie o światłowód

A czy ten światłowód w okolicy jest na pewno Orange? Tam wiele lokalnych firm robi światłowody z tego co widać w ogólnodostępnych bazach.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 16
  • 0

Pytanie o światłowód

Tak 100 procent orange, jak dobrze wiem to światłowód w pobliskiej miejscowości niedawno zrobili 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pytanie o światłowód

Ta miejscowość obok to Kłaj czy jakaś inna?

Bo w miejscowości Kłaj to inna firma kładła światło, a Orange świadczy tam usługi w ramach oferty hurtowej.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 16
  • 0

Pytanie o światłowód

Tak Kłaj


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pytanie o światłowód

To musisz chwilkę poczekać. Tam Fiberlink kładzie światło, mają małe opóźnienia. Potem wtedy Orange będzie na hurcie.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 16
  • 0

Pytanie o światłowód

Czyli po prostu Fiberlink to jest dostawca internetu? Czy jak to będzie wyglądało z Orange, bo ja się tak za bardzo nie orientuję w tym.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pytanie o światłowód

Nie, dostawcą będzie Orange. Obecnie właściciel kabli nie musi dostarczać internetu. Są różne modele współdzielonego dostępu do sieci.