Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przerywany dostęp do internetu - Neostrada 80mbps, FB 2.0


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 16
  • 4
  • 0

Przerywany dostęp do internetu - Neostrada 80mbps, FB 2.0

@Anonim Na swoim komputerze tak. Żona ma W7.

Anonim

Nie dotyczy

Przerywany dostęp do internetu - Neostrada 80mbps, FB 2.0


JarekJarek napisał(-a):

@vdsl2 Na swoim komputerze tak. Żona ma W7.


@JarekJarek Czy problem jest też na Windows 7, czy tylko u ciebie ?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 16
  • 4
  • 0

Przerywany dostęp do internetu - Neostrada 80mbps, FB 2.0

@Anonim Na wszystkich urządzenia niezależnie od wersji systemu. Windows 10, Windows 7, Android 6.x, oraz Android 5.x. To samo twierdzi konsola PS4.

Anonim

Nie dotyczy

Przerywany dostęp do internetu - Neostrada 80mbps, FB 2.0

@JarekJarek OK szkoda ze nie masz innego routera do przestowania.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 16
  • 4
  • 0

Przerywany dostęp do internetu - Neostrada 80mbps, FB 2.0

@Anonim Taaa. A kupowanie FritzBox'a za kilkaset złotych jest w tej sytuacji ryzykowne 😕

Anonim

Nie dotyczy

Przerywany dostęp do internetu - Neostrada 80mbps, FB 2.0

@JarekJarek Tak wiem, ale w Orange nie ma wyboru do vdsl albo FB 1.0 lub FB 2.0 ja korzystam, z Asusa DSL-AC68U a FB 2.0 leży w szafie oczywiście nie mam VoIP.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 16
  • 4
  • 0

Przerywany dostęp do internetu - Neostrada 80mbps, FB 2.0

No dobra. 3 dzień nic się nie dzieje, w sensie nie rozłącza się ... samo przeszło. Trochę obawiam się takiego rozwiązania, bo coś czuję pod skórą, że tak samo jak się rozeszło po kościach, tak samo wróci, ale na chwilę obecną ogłaszam mały sukces Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

Będe dalej obserwował i w razie czego będę się odzywał, ale tak czy inaczej dziękuję Wam za trud włożony w rozwiązanie problemu: @Anonim, @Misiek62, @Anonim. Dziękuję też sobie, że nie rozsniosłem FB w pył 😉

 

@Anonim - ostatecznie nie wklepałem poleceń od Ciebie i na razie nie ruszam ;-).


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5419
  • 17810
  • 186

Przerywany dostęp do internetu - Neostrada 80mbps, FB 2.0


JarekJarek napisał(-a):

No dobra. 3 dzień nic się nie dzieje, w sensie nie rozłącza się ... samo przeszło. Trochę obawiam się takiego rozwiązania, bo coś czuję pod skórą, że tak samo jak się rozeszło po kościach, tak samo wróci, ale na chwilę obecną ogłaszam mały sukces Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

Będe dalej obserwował i w razie czego będę się odzywał, ale tak czy inaczej dziękuję Wam za trud włożony w rozwiązanie problemu: @vdsl2@Misiek62@jaryn. Dziękuję też sobie, że nie rozsniosłem FB w pył 😉

 

@jaryn - ostatecznie nie wklepałem poleceń od Ciebie i na razie nie ruszam ;-).


@JarekJarek  ale te komendy na prawdę nic złego nie robią, pomagają wyczyścić, zestawić na nowo istotne przy korzystaniu z internetu usługi, więc od czasu do czasu warto ich użyć.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 16
  • 4
  • 0

Przerywany dostęp do internetu - Neostrada 80mbps, FB 2.0

@Misiek62 wiem. Sam szęsto zalecam flushdns jak coś nie hula, ale nie chce niczego dotykać, bo działa ;-). Tak czy inaczej dziękować będę wielokrotnie 😄


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Przerywany dostęp do internetu - Neostrada 80mbps, FB 2.0

Witam! Mam identyczny problem od jakichś 2, moze 3 tygodni i nic nie pomaga... Funbox 2, wszystko inne dosłownie dziala tak samo. laptopy, smartfony, stacjonarny, wszystkowywala na CONNECTION TIMED OUT... Więc ja walczę dalej, sprawdzam kolejno wszystkie zalecane w temacie rady...