Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przerywanie internetu w neostradzie

Anonim

Nie dotyczy

Przerywanie internetu w neostradzie

@agat13 wrrrr

obawiam się, że o 9.13 powtórka z rozrywki....to screen po rozłączeniu (migająca czerwona lampka z @)

nad ranem jeszcze zrobiłam screena na komórce (to sieć po rozsyłaczu więc nie traktuję tego jako rozłączenie na 100%)

😕😕😕😕😕

BeZa68_0-1623828137239.png

dzwonię.....


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Przerywanie internetu w neostradzie

przy wolnym internecie do 10 mB/s, neostradzie będzie przerywać, dużym obciążeniu sieci, centralki najbliższej, a co za tym idzie przestaje działać telefon,  telewizja nawet ta satelitarna od Orange.............chodź sygnał satelitarny jest dobry dajmy.

POLSKA B, KRESY WSCHODNIE , TERENY ZALESIONE TAK CZASAMI TO NIESTETY DZIAŁA..........nic nie dochodzi i zawraca. Nawet ta naziemna telewizja..........

Anonim

Nie dotyczy

Przerywanie internetu w neostradzie

@Henryk12 dobrze, że napisałeś bo zastanawiałam się nawet czy jak to satelita to nie brać od nich tv ale jak tak piszesz to nie ma mowy.

ale mi gość podniósł ciśnienie....im chyba płacą za zbywanie ludzi.

nie widzi nic złego w tym, że mi rozłącza neta...

akurat robiłam testy przez neta dlatego się zdenerwowałam... a już miałam nadzieję, że się skończyło... 😕

edit: może jeszcze tutejszy cenzor zmieni moją wypowiedź tak, żeby wyszło, że jestem zadowolona z tych przerwań? cenzura od paru lat stała się taka modna - to w kwestii poprawek do mojej wypowiedzi powyżej.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Przerywanie internetu w neostradzie

@Anonim  ja tylko w kwestii tv, jeżeli w przyszłości będziesz się zastanawiać na tv sat to bierz od drugiego francuza (polecam osobiście).

Anonim

Nie dotyczy

Przerywanie internetu w neostradzie

@slav72 mam teraz tą na C. w sumie nie narzekam i nie będę zmieniać. marzę o internecie przez talerz - jak tv....i tak działającym jak tv czyli bez problemów...


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Przerywanie internetu w neostradzie

Kablową telewizję od Orange jak masz szybki internet i świałowód lub Orange Go TV, ale też tylko wtedy jak na smart tv nie potrzebujesz oglądać

________________
* Wpis poddany edycji – moderator Kinga

Anonim

Nie dotyczy

Przerywanie internetu w neostradzie

@Henryk12 nic nie mam. to wieś. nawet net mi dobrze nie działa a konkurencji brak 😕


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Przerywanie internetu w neostradzie

@Anonim  o, tą satke właśnie miałem na myśli, internet satelitarny ok, ale to bardzo droga sprawa.

Anonim

Nie dotyczy

Przerywanie internetu w neostradzie


@slav72napisał(-a)

@Anonim  o, tą satke właśnie miałem na myśli, internet satelitarny ok, ale to bardzo droga sprawa.


jak bardzo?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Przerywanie internetu w neostradzie

Na wsi widzisz dużego wyboru nie ma, canal+ i polsat z satelity do wyboru, naziemna i tv przez internet jak masz w miarę szybki i nie przerywa mocno i za często, tu wybór ofert telewizja przez internet jest większy o wiele

________________
* Wpis poddany edycji – moderator Kinga