Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesie internetu


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Przeniesie internetu

Hej, w połowie zeszłego miesiąca zgłosiłem przeniesie internetu na inny adres, wszystko było okej no ale dwa tygodnie minęły i nic, na czacie dowiedziałem się że mój wniosek został anulowany, nikt mnie o tym nie poinformował nawet. Okazało się że ktoś nie udolnie czyta i uznał A za 1... A więc poszedł ponowiony wniosek, dzis dowiedziałem się że znowu anulowany "z przyczyn technicznych" niestety konsultant nie potrafił mi wyjaśnić co to oznacza. Na nowym adresie światłowód jest, nawet są już gniazdka od orange. I moje pytanie brzmi co mogę zrobić żeby w końcu mi przenieśli te usługi bo już nie mam siły, nie mogę normalnie w domu pracować bez internetu bo jest to moim narzędziem pracy a pakiety ciągle się kończą 😕

6 ODPOW. 6

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Przeniesie internetu

Czy mógłbyś sprecyzować: nowy adres jest w zasięgu światłowodu (ale nie ma tam aktywnej usługi) czy jest tam już aktywna usługa i chcesz przenieść inną, by tam były dwie?

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Przeniesie internetu

Na nowym adresie nie ma żadnej aktywnej usługi. Po prostu jest już przygotowane wcześniej wyjście(podczas budowy) dla internetu Orange. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Przeniesie internetu

A na stronie Orange pokazuje że ten nowy adres jest w zasięgu światłowodu?

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Przeniesie internetu

Dokładnie, obsługiwany jest światłowód do 1GB


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Przeniesie internetu

To złóż reklamację

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 512
  • 7920
  • 37

Przeniesie internetu

Cześć @SirviusBardzo szczęśliwy kot Jak sytuacja z Twoim światłowodem? Czy któraś z powyższych odpowiedzi była przydatna? Jeżeli tak, to oznacz ja proszę jako rozwiązanie.