Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przekierowanie zakresu portów Funbox 2.0


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Przekierowanie zakresu portów Funbox 2.0

Witam.

Chciałbym zapytać jak przekierować zakres portów na Funbox'ie 2.0, gdyż jak chcę przekierować zarejestrowany zakres tj. 1024–49151 to wyświetla się informacja: "błędny numer portu albo zakres". Jaki mam wpisać zakres lub port w opcji portu wewnętrznego i ogólnie jak wpisać ten zakres portów podany wyżej?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

9 ODPOW. 9
Anonim

Nie dotyczy

Przekierowanie zakresu portów Funbox 2.0


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Przekierowanie zakresu portów Funbox 2.0

U mnie również nie działa. Próbowałem mniejszą i większą pulę. Na własnym sprzęcie bez problemu śmiga.

Bug czy błąd w zapisie?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Przekierowanie zakresu portów Funbox 2.0

No niestety, ale link do podobnego tematu na nic się zdał. Szukałem też instrukcji jak i filmików po angielsku, ale na nic sie to zdało. Oczekuję raczej prostej odpowiedzi w formie: wpisz to i to.

Anonim

Nie dotyczy

Przekierowanie zakresu portów Funbox 2.0

@Avuler niestety chyba nie będzie takiej odpowiedzi jaką oczekujesz, @BORAX chyba naświetlił temat, filmik od Orange też nic nowego nie wnosi ale wrzucę 😉


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Przekierowanie zakresu portów Funbox 2.0

Tak, jak napisałeś @Anonim, nic to nie wnosi, bo wiem jak się ustawia porty. Problem polega na tym, że funbox wywala błąd przy próbie wpisania zakresów.

Anonim

Nie dotyczy

Przekierowanie zakresu portów Funbox 2.0

@Avuler widocznie bug jest w oprogramowaniu, trzeba by to zgłosić, dobrze że mam własny router i nie od Orange internet, problemów mniej i możliwości konfiguracji więcej, inna opcja u ciebie to własny router, ale nie piszesz jakie łącze masz, miedż czy światłowód, ale w obu przypadkach da się własny router podpiąć, taki do 100zł załatwi problem.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Przekierowanie zakresu portów Funbox 2.0

No niestety @Anonim , ale byłem zmuszony do Orange, gdyż chciałem internet kablowy, bo u mnie pakiet/radiowy by się nie sprawdził, w dodatku to jest po miedzi, ale już znam ten ból, bo w mieście u siebie miałem światłowód. Tak czy inaczej co do routera to odstawiałem te rozwiązanie na bok, bo to następne urządzenie zajmujące miejsce. Mogę oczywiście wpisywać porty normalnie bez zakresu i wtedy będą działały, aczkolwiek sporo by ich było, bo hostuje u siebie serwery czy to do ts'a czy gier (do prywatnego użytku i dla znajomych), dlatego też chciałem wprowadzić zakres. Co do zgłoszenia błędu w sofcie, to jest taka opcja na stronie orange, jeżeli tak to gdzie mniej wiecej? Dzięki za szybkie odpowiedzi.

Anonim

Nie dotyczy

Przekierowanie zakresu portów Funbox 2.0

To już zgłoszenie trzeba do działu technicznego dać, może poprzez czat się da, bo telefonicznie będzie płatnie, by oprogramowanie poprawili, może tu ktoś z Orange to ruszy, inna opcja to Pomysł zrób w sekcji pomysły, by była możliwość ustawiania tych parametrów, bo może to jest na sztywno ustawione, bez możliwości modyfikacji.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Przekierowanie zakresu portów Funbox 2.0

W port zewnętrzny wpisz zakres portów np. 55555-55595 a w port wewnętrzny tylko pierwszy z zakresu 55555,  kliknij zapisz. Oba zakresy się pojawią.