Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przejscie na VDSL

Anonim

Nie dotyczy

Przejscie na VDSL

W kalkulator to sobie można wstawić i 34 db. tłumienia, a wynik się pokaże.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 205
  • 221
  • 1

Przejscie na VDSL

Na czacie konsultant podał mi takie parametry DS(db) 10.1 ,czy to jest te tłumienie linii?

Anonim

Nie dotyczy

Przejscie na VDSL

Przy 10 db. tłumienia i dobrej karcie na centrali to jest tyle na ADSL 2 plus

Bez tytułu.png


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 205
  • 221
  • 1

Przejscie na VDSL

Mam łącze w ADSL.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Przejscie na VDSL


@brunonapisał(-a)

Na czacie konsultant podał mi takie parametry DS(db) 10.1 ,czy to jest te tłumienie linii?


Podał ci pewnie SNR Margin dla downloadu. Ciebie interesuje tłumienie, czyli Attenuation wyrażane w dB. Możesz też zapytać o odległość od centrali.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 205
  • 221
  • 1

Przejscie na VDSL

Prawdopodobnie poprzedni konsultant mnie źle zrozumiał.Odległość od centrali to 1600 metrów , tłumienie up 12.0 dB ,down 19.5 dB

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 205
  • 221
  • 1

Przejscie na VDSL

Teraz rozumiem dlaczego nie mogę mieć wiecej niż 20Mb/s a nawet tego nie wyciąga , przeważnie do 14 max.Dziwne tylko że w systemie pokazuje do 80Mb/s.

Anonim

Nie dotyczy

Przejscie na VDSL

W vdsl-u  wychodząca prędkość będzie większa niż adsl-u. Może i by nie trzymało norm regulaminowych, ale chyba powinno być szybciej. Tu by się przydała osoba, która przy tym pracuje. 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Przejscie na VDSL

Przy VDSLu jest szansa na okolice 20Mb/s, ważniejsze przy tak długiej linii jest fakt, że upload może znacząco wzrosnąć. 

 

Technicy musieli by swoim urządzeniem pomierzyć z mieszkania czy pójdzie. Jak jest poniżej tych 20Mb/s, to niestety dają BMT.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 205
  • 221
  • 1

Przejscie na VDSL

Wczoraj technik mierzył i powiedział że nie da rady czyli jest poniżej tych 20Mb/s