Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedluzenie a nowa umowa


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 24
  • 3
  • 0

Przedluzenie a nowa umowa

Witam, na dniach konczy mi sie obecna umowa wiec planuje ja przedluzyc. Nie ukrywam, ze zalezy mi na gadzetach, poniewaz chcialbym wziac tablet ktory jest tylko dla nowych klientow, zamiast bubli dla obecnych.

 

Tutaj jest moje pytanie, czy wybierajac, ze chce nowa umowe musze zlozyc wypowiedzenie do mojej obecnej?

 

Jako, ze konczy mi sie 1 stycznia zakladam, ze ten wariant odpada i z automatu umowa zostanie mi przedluzona poniewaz pismo nie dojdzie na czas?

 

Druga kwestia - oplata za modem 10zl, niestety moge miec jedynie 20mb/s wiec te 10zl na modem uwazam za cene lekko abstrakcyjna. Chetnie bym z niego zrezygnowal, posiadam modem Sagecom 2704, pytanie czy nalezy on do mnie?

Jesli w czyms moze pomoc to. Neostrade zakladalem na warunkach umowy "Nowa moc Internetu", pozniej podpisalem aneks i obecnie jestem na "Szybka Neostrada".

 

Pozdrawiam

 

Zapomnialem dodac, ze chce sie przeniesc z 10 do 20mb/s jesli ma to jakiekolwiek znaczenie 😛

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przedluzenie a nowa umowa

Jeśli złożysz zamówienie na nową usługę, to stara nie jest kasowana.
Jeśli możliwości techniczne pozwolą będzie poprowadzone drugie łącze internetowe.

Masz jeszcze czas złożyć rezygnację, o ile w okolicy masz jakiś salon Orange.
Z tym, że jeśli byś chciał złożyć rezygnację a potem brać usługę na te same łącze - licz się z pewną przerwą w dostępie do usługi.

Modem Sagecom 2704 był sprzedawany na własność, więc nie musisz go zwracać, jest Twój. Jeśli nadasz nie potrzebujesz czegoś nowszego nie musisz brać urządzenia z Orange.

Przez infolinię możesz złożyć zamówienie bez routera od Orange.

Niestety nie wiem czy na infolinii dla przedłużeń są tablety. Sugerowałbym kontakt z infolinią ogólną 510100100 i poprosić o przełączenie do działu utrzymania klienta.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 24
  • 3
  • 0

Przedluzenie a nowa umowa

Dzięki wielkie. Jak rozumiem oplata bedzie wtedy o 10zl mniejsza i stary router udzwignie ta zawrotna predkosc 29mb/s?

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przedluzenie a nowa umowa

Wg instrukcji http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/1980638/4056347035.pdf
powinien ciągnąć do 24,5 Mbits.
Gorzej o stan techniczny samego urządzenia bym się martwił... a ile masz go już lat?

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 24
  • 3
  • 0

Przedluzenie a nowa umowa

3 lata

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przedluzenie a nowa umowa

To nie tak wiele. Jeśli sprawuje się dobrze, to nie bierz od Orange. Funboxa dzierżawionego w razie wu może domówić w trakcie umowy w salonie.